reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Piekne zdjęcia dziewczyny! Ciesze sie, że takie pozytywne wieści z wizyt - a mówilam nie steresowac się :-p

mój M niestety nie byl jeszcze ze mną - w pierwszej ciąży byl ze mna na każdej wizycie. Teraz niestety wizyty mam przed poludniem, a M ma taka prace, że nie może się zwalniać... ale w okolicahc połówkowego USg mam zamiar podjechać do lekarza do prywatnego gabinetu juz wieczorem, żeby i M i corcia mogli co nieco pooglądać ;-)
 
reklama
Dziewczyny gratuluję fikających maluchów
Cieszę się razem, z Wami ale też i zazdroszczę, bo już bardzo chciałabym zobaczyc swojego rozrabiakę, a tu jeszcze 2 tygodnie i 2 dni :(
 
Bożenka wyobrażam sobie minę Twojego męża jak mu pielęgniarka dała na ręce taką małą kulkę :-D

Atomówka za dwa tygodnie ale za to takie długie USG :tak:. Może już poznasz płeć swojego maluszka ;-)
 
Mini raczej na to niestety nie liczę, pewnie okaże się,że ciąże mam młodszą niż wychodzi wg OM
Chciałabym już usłyszeć serduszko i zobaczyć fikołki mojego maluszka :)
 
mini tez chialam ja zobaczyc hehe ale niestety bylam za drzwiami ;) atomowka za 2 tyodnie bedziesz w 13 wiec teoretycznie powinnas znac juz plec mi mowila ze sterczy mu cos ja tez towidzialam ale tez powiedziala ze niechce narazie zgadywac a znajac moje szczescie jak pujde na kolenja wizyte to dzidziol sie niepokaze ;) a fikolki na 1000% bedziesz widziala i oby dal sie zmierzyc i zbadac bo moj/moja sie niedala i nawet niewiem ile ma jak urosla moge sie jedynie domyslac zastanawiam sie nad wizyta u innego lekarza tak zeby sprawdzic ile ma ale to dopiero podkoniec sierpnia bo wtedy bede usiebie w miescie rodzinnym i tam mam wiekszy wybor :) wogole to bym sie przeszla na usg 4d musze poszukac gdziec tutaj niedaleko :)
 
Bozienka jeżeli się okaże,że wiek ciąży jest prawidłowo określony to mam nadzieję,że zobaczę co niunia ukrywa między nóżkami, ale jak pisałam wydaje mi się,że ciąża jest młodsza a wtedy może być ciężko z tym. No zobaczymy

A USG 4D czy się różni od takiego zwykłego albo od 3D?
 
Tak czytam wasze opisy waszych maleństw z usg, i już sama nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tego mojego Niuńka. Ciesze się razem z Wami,że wszytko dobrze z waszymi maleństwami:-) Ja jeszcze 10 dni i wizyta:-)

kurczę mam wszystkie żeby wyleczone a coś mnie pobolewa ząbek albo dziąsło. Nie boli cały czas tylko co jakiś czas :/
 
hej dziewczyny!! jestem tu nowa, i jestem po pierwszym USG. Termin z OM mam na 22 marca 2012, a z USG na 23 marca. Widziałam moją dzidzię - w poniedziałek - 11,8 mm!!! no i lekarz dał mi posłuchać jak serduszko bije- rewlacja!!! dzisiaj mi mija 8 tydzień!
 
reklama
hej, ja USG miałam wczoraj, też usłyszałam bijące serduszko - na prawdę rewelacja :) mój dzidziul ma 1,48 cm a termin wg OM mam na 24 marca (z USG na 23)..bardzo się stresowałam tą wizytą bo w zeszłym roku poroniłam..a teraz jak na razie jest wszystko ok i odpukać mam nadzieję że będzie tak do końca ;)
 
Do góry