reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

ee nie napisalam sorki dzidzia ma 5,32cm no z bananem chodze choc ginek powiedzial co do płci to na 100% kolo 17 tyg bo teraz to sie wszystko ksztaltuje i jest malutkie wiec jesli ci powie to wszystko mkoze sie zmienic :-)
 
reklama
to bylo genetyczne dodatkowe wizyte u ginka mam w poniedzialek ale niewiem co z raca bo mi zmienili dzis grafik... wiec musze znowu sie zamienic a ze ja chodze do 2 ginkow jednego z medicovera a 2 na nfz i na nfz mam przyjsc na poczatku wrzesnia i kazdy chce zobaczyc wyniki przeziernosci (genetycznego badania ) dlatego ide ;-)
 
Miska piękna dzidzia :-D
Atan super że wszystko ok . To pewnie dziewczynka i dlatego nic nie widać :-)
Lastpetunia śliczny bąbel .
 
Miska, Lastpetunia i Atan :)
super wiadomosci, serdecznie gratuluje :)

moja wizyta juz jutro... normalnie juz sie nie moge doczekac, zeby zobaczyc takie slicznosci jakie Wy widzialyscie :)
 
Atan fajnie ze na prenatalnym wyszlo wsio ok ;]

Ja dzis bylam u gin i jutro mam usg sprawdzic czy serducho nadal bije i w oogle czy i jak jest umiejscowiona ciaza bo wczesniej usg w spzitlau mialam tylko.

a 1 wrzesnia mam prenatalne !!!!! i juz sie trzesa wiec stres podwojny jutro tj 18 i 1 wrzesnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymajcie kucki cio ?
 
reklama
Ja jak odbierałam swoje wyniki w mojej przychodni to sie pytałam o mojego lekarza i mi panie powiedziały że do powrotu z urlopu nie rejstrują do niego a tymczasem dzisiaj dzwonie a już terminy na połowe września bo jednak rejstruja. Masakra. Pojde do niego we wtorek i mam nadzieje że mnie przyjmie. Mysle że mi nie odmówi. to bedzie juz 13 tydzień a ja nawet karty ciąży nie mam. :(
W przyszłym tygodniu rozpisałam sobie urlop. Bo kolega odchodzi, będzie nowa osoba i narazie póki ona się nie wdroży nie pójde na wolne więc to ostatni moment. A chciałabym pójśc do lekarza we wtorek i poprosic o zwolnienie, na ten właśnie tydzień. bo do pracy i tak nie będę chodzic a jak będe miała zwolnienie to mi urlop zostanie. a chciałabym urlopu zaoszczędzic żeby mi później macierzyński wyszedł dłuższy. zawsze to pare dni. Myślicie że mi da??
 
Do góry