reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Niedawno wróciłam z wizyty,ale zanim na nią poszłam przeszłam mały stres bo na papierze miałam krew,później na śluzie była taka lekka i później przed wyjściem znowu było,strasznie się przestraszyłam
na wizycie nic nie wykazało,wszystko jest czyste na usg widziałam dzidziusia z bijącym serduszkiem potem słyszałam,Nic nie widziała aby były jakieś resztki z krwawienia.według usg i badania wszystko jest dobrze.
Dostałam skierowanie do szpitala tak na wszelki wypadek

a oto nasz maluszek

DSC00320.jpgDSC00322.jpg
 
Bozienka chyba niepotrzebnej paniki nasiałam :szok: ale się przestraszyłam,a gin nie mogła określić skąd to krwawienie
okazało się że to hemoroidy mnie męczą i stąd to krwawienie

teraz nie wiem czy nadal mam brać luteinę czy nie już sama nic nie wiem :szok:
 
hej kochane ja juz po wizycie, moja dzidzia ma 16mm, rączki, nóżki i wielkie bijące serduszko! Serduszka nie słyszałam jak bije ale widok niesamowity :) jutro wstawię zdjęcie bo tutaj nie mam skanera :( a tak to w piątek na wizyte do gina na założenie karty ciąży i skierowanie na badania :))
 
super dzidzia miska :)

ja dziś się umówiłam na wizytę :) prywatnie do nowej lekarki ponoć dobra do prowadzenia ciąży, wizyta 23sierpnia na 14:40 powiedziałam, że zaczynam 12tydz i że chciałabym załapać się na badanie genetyczne

odliczam dni i godziny
 
przezierność karkowa w normie 1,1mm serduszko bije 173 na minute dzwiek niesamowity :-) kosmowka cala jama bez cech oddzielania ;-) rączki 2 nozki 2 polkule mozgowe 2 watroba zoladek i pecherz tez widzialam ;-) przeplyw krwi dziecka w żyłach dobry ;-) dzidzia na poczatku spala caly czas z kciukiem w buzi i nosek nie zbadany tzn kosc nosowa a pozniej po badaniu zyl sie obudzil/la i fikac zaczol/a ;-) i niestety płci nieznam jeszcze ale zdrowe ;-) i sliczne te ostatnie zdjecie co mi zrobil przeszedl na 3 d ;-)
Zobacz załącznik 382057przeziernosc
Zobacz załącznik 382056badanieprzeplywu krwi w zylach
Zobacz załącznik 3820542d lezy i spi i ssa kciuka
Zobacz załącznik 3820553d
 
reklama
Atan to super że wszystko dobrze. Ależ musi by euforia u Ciebie w domku :D czyli już miałaś szanse zobaczyc płec jak by dziecko było dobrze ułożone?? Wow. Za tydzien mam nadzieje mieś wuzyte to będe miała taki wiek ciąży jak ty :D
A Bobas jaki duży?? Ile ma wzrostu?? Coraz łądniejsze te nasze zdjęcia. Dzidize takie duże i wyraźne. Aż milej się robi....
 
Do góry