reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

- za mało wód płodowych... graniczna ilosc.

kazał rano sie polozyc do szpitala na badania :baffled: i patrzył jak na idiotke jak pytałam czy konieczne...

Chrupcia - kładz sie do szpitala bez szemrania. Przynajmniej bedziesz czuła sie bezpieczna pod opieką lekarzy, kilka razy w ciągu dnia ktg.. a graniczna ilosc wod - to wcale nie przelewki..

Powodzenia i zdawaj nam relacje...
 
reklama
Chrupcia tak tak w szpitalu cię zbadają i przynajmniej nie będziesz się zamartwiała...trzymaj się dzielnie:)
A u mnie ciąg dalszy opuchnitych paluchów u rąk:wściekła/y:...pierścionek już zdjełam ale z obrączką jakoś ciężko jest mi się rozstać;-):blink:

Zauważyłam dziś że na dłoniach wyskoczyły mi takie plamki czerwone:szok: obejrzałam całe ciało i mam je tylko na dłoniach?? ....nie wiem o co kaman:no::baffled:
 
julita1212 lepiej zdejmij obrączke mojej kuzynce w szpitalu cieli bo krew nie dopływała boz ysiłku jeszcze bardziej spuchła i nie dało sie zdjąć.

A moja Zosia w 30+3 tyg wazyła 1890 gram to teraz ile moze mieć bo od tego czasu nie miałam usg.
 
chrupcia marsz do szpitala ... bedziesz spokojniejsza...
julia zdejmij ta obrączkę... ja zdjęlam w tym tyg mimo że nie mam opuchnietych ani palców a ni nóg jeszcze
 
Julita przyjrzałam się zdjęciom które mi przysłałaś, są na nich na Twoich dłoniach taki pojedyncze plamki, to to samo czy nowe Ci wyskoczyły?


Chrupcia, to trzymaj się w tym szpitalu i dużo pij!;-) wody i soczków oczywiście:tak:
 
Dziewczyny ciesze się z waszych udanych wizyt!
Co nie które to dzieciaczki spore
chrupcia,magda,malina trzymajcie się .Trzymam kciuki za was żeby was szybko wypuscili
 
Chrupcia trzymaj się.
Choć nie słyszałam żeby picie miało wpływ na ilość płynu owodniowego. To bardziej złożone, tym bardziej powinnaś być w szpitalu pod nadzorem.
Napewno wszystko będzie oki.

Ja dziś idę do doktora na 15 i doczekać sie nie moge az zwazy moja kluskę :baffled: W 34 tc miała 3300 g. Ile dzisiaj obstawiacie ?:-D
 
Chrupcia trzymaj się.
Choć nie słyszałam żeby picie miało wpływ na ilość płynu owodniowego. To bardziej złożone, tym bardziej powinnaś być w szpitalu pod nadzorem.
Napewno wszystko będzie oki.

Ja dziś idę do doktora na 15 i doczekać sie nie moge az zwazy moja kluskę :baffled: W 34 tc miała 3300 g. Ile dzisiaj obstawiacie ?:-D

wow!!!!!!!

moj w 34 wazyl 2250
 
reklama
Do góry