reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

jestem, dopiero teraz bo u teściowej byłam i w ikei.
no więc: przez ostatni tydzień nic się nie zmieniło :crazy:szyjka nadal 1,5 cm, rozwarcia brak, mały ma przyjętą pozycję do porodu główka tak nisko, że jak mi usg robił, to po pipce mi jeździł tą głowicą :laugh2:
no i kazał się duuuużo seksić, dużo chodzić, sprzątać i cokolwiek..
mówi, że jak się nie ruszy do następnego tygodnia, to w piątek mam przyjechać do szpitala, to coś podziałamy :tak::-)
no a dziś tak mi wygmerał, aż plamię, ale powiedział, żebym się nie zdziwiła, więc luzik, zresztą tigra też tak miała ostatnio..
a teraz uwaga zgadnijcie ile Tomek waży :-)
2750 :rofl2::happy:
 
reklama
Trzymam się, trzymam. Choć dziś w sklepie to myślałam, że chyba zaczynam rodzić:szok: Z przerażeniem w oczach mijałam kolejne regały by dostać się do kasy, a potem szybciutko do samochodu. Och tak mi młoda wlazła na szyjkę, myślałam, że normalnie zwariuję z bólu :baffled::baffled::baffled:
No, ale jest ok. A trzymać się muszę, kurde nie mam czasu na rodzenie bo kończymy z tapetowaniem :-p

Laski też się trzymajcie ;)
Rany Magda dziś miałam to samo, myślałam że zwariuję i normalnie patrzyłam czy mi między nogami nie wylatuje:szok:

jestem, dopiero teraz bo u teściowej byłam i w ikei.
no więc: przez ostatni tydzień nic się nie zmieniło :crazy:szyjka nadal 1,5 cm, rozwarcia brak, mały ma przyjętą pozycję do porodu główka tak nisko, że jak mi usg robił, to po pipce mi jeździł tą głowicą :laugh2:
no i kazał się duuuużo seksić, dużo chodzić, sprzątać i cokolwiek..
mówi, że jak się nie ruszy do następnego tygodnia, to w piątek mam przyjechać do szpitala, to coś podziałamy :tak::-)
no a dziś tak mi wygmerał, aż plamię, ale powiedział, żebym się nie zdziwiła, więc luzik, zresztą tigra też tak miała ostatnio..
a teraz uwaga zgadnijcie ile Tomek waży :-)
2750 :rofl2::happy:

Aga waga Tomka super:-) ciekawe jak u mnie?
A pamiętasz tak w okolicach 32-33tyg ile ważył?
 
reklama
Aga a ja juz myslałam że będziesz się na porodówke wybierała... a tu narazie luzik...
ale Tomciu podrósł ładnie....
wyganiasz mnie na porodówkę? :-D:-D
Aga waga Tomka super:-) ciekawe jak u mnie?
A pamiętasz tak w okolicach 32-33tyg ile ważył?
dokładnie nie pamiętam, ale cos poniżej 2 kg, bo on zawsze malutki był
a czemu o 32 t.c pytasz?? wtedy miałaś ostatnie usg?
 
Do góry