reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Witajcie a więc przegląd podwozia zaliczony kolejna wizyta 27go na razie jestem zamknięta na amen i brzuch wysoko, chociaż mnie się wydaje że opadł już tak na schodach nie sapię i w nocy łatwiej wstać i nie mam momętów że oddechu nie mogę złapać. Moja mama mówi że nie mam co się cieszyć że jeszcze do porodu daleko bo u niej akcja porodowa przebiegała w mega expresowym tempie chociaż też lekarze że szyjka zamknięta i jeszcze długo pochodzi.
 
Olamala - gratuluję wizyty :-) czyli na razie nic nie zapowiada przedterminowego porodu :-)

Czy którejś z Was lekarz wyciął numer pt "jestem na urlopie i wracam 12 maja"???????????????????????????
W szoku jestem - on mi nawet nic nie powiedział - teraz dzwonię do jego kliniki pewna,że mam wizytę w nastepną środę a Pani mi proponuje 12 maja...że jak!!!!!??????? jakby 9 dni po moim terminie?????????

Nie mam ani skierowania do szpitala,ani zwolnienia od 22 kwietnia... no bossssssko!
 
Olamala - gratuluję wizyty :-) czyli na razie nic nie zapowiada przedterminowego porodu :-)

Czy którejś z Was lekarz wyciął numer pt "jestem na urlopie i wracam 12 maja"???????????????????????????
W szoku jestem - on mi nawet nic nie powiedział - teraz dzwonię do jego kliniki pewna,że mam wizytę w nastepną środę a Pani mi proponuje 12 maja...że jak!!!!!??????? jakby 9 dni po moim terminie?????????

Nie mam ani skierowania do szpitala,ani zwolnienia od 22 kwietnia... no bossssssko!
musza ci dac inngeo lekarza a powiedz mi jak tam u ciebie,czop odszedl i co dalej cisza?
 
zadzwon do kliniki i powiedz jaka sytuacja i niech zapisza ci do inngeo lekarza ktory da zwolnienie i skierowanie do szpitala!!!
 
Dziś byłam pobrać posiew. Przy okazji doktor "macnął" moją szyjkę...

długa, zamknięta... bedę jeszcze chodzić w tej ciąży chyba do lipca :)
 
reklama
Dziś byłam pobrać posiew. Przy okazji doktor "macnął" moją szyjkę...

długa, zamknięta... bedę jeszcze chodzić w tej ciąży chyba do lipca :)
he he patrz patrz dzis dluga zamknieta a za pare dni moze juz byc zgladzona,popatrz na age,jednego dnia byla u gina i szyjka dluga i zamknieta a za pare dni juz 1,5 cm takze nie ma co,wszytko moze sie zmienic z mniuty na minute:-)
 
Do góry