reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

W sumie to normalne, ze w chwili obecnej wiecej dzieci nie chce. Jak sie ustabilizuje, znajdzie prace, to jest duze prawdopodobienstwo, ze zechce wiecej dzieci. Moj to mial prace, dom i warunki, ale nie chcial uwazajac, ze jedno dziecko mozna lepiej wychowac tzn. w lepszych warunkach i wiecej miec dla niego czasu, niz wiecej. W czym jest troche prawdy.
 
reklama
Kozaczino gratuluje udanej wizyty, usg pewnie zrobi na następnej wizycie... najważniejsze że nie spieszysz się na porodówkę...

Elwiwas ja obiema rękami podpisuję się pod postem Agate... w tej chwili to normalne że nie mysli o drugim dziecku...troszkę by było dziwne gdyby chciał miec gromadkę bez środków do życia
na wszystko przychodzi w życiu pora...
 
Moim zdaniem dla dziecka lepiej jak wychowuje się z rodzeństwem... Uczy się życia w społeczenstwie, uwaga rodziców nie jest skupiona tylko na nim więc nie wyrasta na "waznego" zarozumiałego, samolubnego człowieka
 
na to liczę... Myślę, że jak znajdzie pracę... będą jako takie pieniążki to zmieni zdanie. Aktualnie przygotowuje sie to matury i egzaminu zawodowego... więc jest zestresowany i skołowany bo może być i tak, że ja na porodówce a on na egzaminie !;)
tak jak pisałam, rozumiem Go :)
 
Elwiwas dokładnie,tez tak myslę.A tym bardziej ze moja Majka ostatnio zaczęła się robć coraz bardziej rozpieszczona :sorry:.Teraz jej tłumaczę,ze musi się z braciszkiem wszystkim dzielić itp. a ona opowiada jak to bęzie mu zabawek pożyczać i bawic się z nim :-),zobaczymy jak to z tym będzie;-).
 
A moj mimo tego ze jedynak, az do tej pory byl, ma bardzo dobry charakter, ani on zarozumialy, ani egoista, wrecz przeciwnie. Bardzo sympatyczny chlopak. A rozpieszczany zawsze byl i przez tate i przez mame. W koncu mielismy tylko jednego, a wiec wiadomo, kogo bysmy rozpieszczali jak nie jego, hehehe. Moim zdaniem duzo zalezy od charakteru, a to, ze jedynak to samolub, egoista i wazniak, to jedno z wielu tzw. uogolnien, ktore tak jak wszystkie uogolnienia, nie zawsze sa prawdziwe. Sa takie osoby i z bardzo wielodzietnych rodzin niestety i jedynacy, ktorzy wcale tacy nie sa.
 
To super chłopak z Adrianka :)
A Majeczka na pewno będzie troche zagubiona, że pojawił sie ktoś równie ważny jak ona dla rodziców ale myśle, że to kwestia przyzwyczajenia no i duża rola rodziców by teraz nie zapominali o starszych dzieciaczkach :)
 
Muszę jeszcze coś napisać do mam które maja już dzieci, większość na pewno to wie ale chcę przypomnieć, żeby po porodzie nie zapominały o swoich starszych dzieciach. Bardzo ważne by starsze dzieciątko angażować przy pracach przy nowo narodzonym członku rodziny. Chwalić i podziwiać jaką jest wspaniałą starszą/ starszym - siostrą bratem. Błąd często też popełniają nasi bliscy, dziadkowie dzieci, ciotki, wujkowie itd. Przychodząc w odwiedzinach do małej istotki przynoszą prezenty od grzechotek do miśków wymiarów XXL i zapominają o innych małych domownikach, chociażby o małej czekoladzie dl aniego.
 
Muszę jeszcze coś napisać do mam które maja już dzieci, większość na pewno to wie ale chcę przypomnieć, żeby po porodzie nie zapominały o swoich starszych dzieciach. Bardzo ważne by starsze dzieciątko angażować przy pracach przy nowo narodzonym członku rodziny. Chwalić i podziwiać jaką jest wspaniałą starszą/ starszym - siostrą bratem. Błąd często też popełniają nasi bliscy, dziadkowie dzieci, ciotki, wujkowie itd. Przychodząc w odwiedzinach do małej istotki przynoszą prezenty od grzechotek do miśków wymiarów XXL i zapominają o innych małych domownikach, chociażby o małej czekoladzie dl aniego.

wiesz nie mowilam ci tego jeszcze ale jak na swoj baaardzo mlody wiek jestes bardzo odpowiedzialna kobieta:-)mam nadzieje ze tak jest w rzeczywistosci ale bardzo mi imponujesz,mam brata w towim wieku i on taki glupkowaty he he he
 
reklama
komi bardzo mi miło :) Postrzegana jestem za osobę energiczną i wesoła, co nie zawsze idzie w parze z odpowiedzialnością i rozsądkiem ale Ci co znają mnie lepiej wiedzą, że w moim przypadku można to połączyć... Mimo mojego młodego wieku, w życiu przeżyłam nie mało i przypuszczam, że przez to mam jasne zasady, i wyraźne zdanie na każdy temat ;)
 
Do góry