reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Kurcze a mnie znowu dopadła ta grzybica...co się wylecze to za 2-3 tyg wraca...a nigdy wcześniej nie miałam z tym problemów:wściekła/y:
W dodatku coraz bardziej zaczynam się obawiać hemoroidów.. coś mi się wydaje że mnie nie ominą:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynyczy ktoras z was ma moze rozstepy co na nie stosujecie bo mi zaczely sie pojawiaci na razie smaruje oliwka.jeszcze jedno chciaam sie spytac czy brałyscie antybiotyki w ciazy ja wlasnie biore i boje sie czy nie zaszkodze skarbowi ale gin mowi ze lepiej antybiotyki niz bakteria miala by przejsc na dzidziepozdrawim wasmilej nocki zycze :)
 
aguska- jeśli są konieczne to niestety nie masz wyjścia... Gdy byłam chora doktor robił wszystko, żeby mi nie przepisać antybiotyków. Uważał, że wyzdrowieje może dwa dni wcześniej a dzidzi mogę zaszkodzić więc przeleżałam i się wykurowałam. Tobie też tego życzę !:happy2:
Co do rozstępów... Mam potworne, czerwone na piersiach :-( Powiedziałam o tym mojej doktorce...
owszem podała mi jakieś maści (mustela- czy jakos tak) ale powiedziała też, żebym nie liczyła na cud... jeśli już sie pojawiły to nie ma co liczyć, że całkowicie znikną... JA teraz samaruje codziennie brzuch oliwka bo jeszcze mi sie nie pojawiły i mam nadzieję, że juz nie pojawią..
 
hej dziewczynyczy ktoras z was ma moze rozstepy co na nie stosujecie bo mi zaczely sie pojawiaci na razie smaruje oliwka.jeszcze jedno chciaam sie spytac czy brałyscie antybiotyki w ciazy ja wlasnie biore i boje sie czy nie zaszkodze skarbowi ale gin mowi ze lepiej antybiotyki niz bakteria miala by przejsc na dzidziepozdrawim wasmilej nocki zycze :)

Ja na rozstępy używam serii Perfecta Mama i jak dla mnie jest OK:tak:
 
Ja przeciw rozstępom używam krem z Pharmaceris, na istniejące rozstępy też mam z tej firmy, są naprawdę bardzo dobre:-)

uuu, a mnie podczas stosowanie właśnie Pharmaceris wyskoczyły rozstępy, także absolutnie nie polecam.
Jak widac każda musi znaleźc kosmetyk dostosowany indywidulanie do swojego ciała i potrzeb.
 
uuu, a mnie podczas stosowanie właśnie Pharmaceris wyskoczyły rozstępy, także absolutnie nie polecam.
Jak widac każda musi znaleźc kosmetyk dostosowany indywidulanie do swojego ciała i potrzeb.

Dokładnie, dla każdego inny kosmetyk jest dobry, ja narazie odpukać nie mam rozstępów, a kupiłam tez te kremy z polecenia, ale jak widać na Twoim przykładzie nie są dobre dla każdego.
 
hej dziewczynyczy ktoras z was ma moze rozstepy co na nie stosujecie bo mi zaczely sie pojawiaci na razie smaruje oliwka.jeszcze jedno chciaam sie spytac czy brałyscie antybiotyki w ciazy ja wlasnie biore i boje sie czy nie zaszkodze skarbowi ale gin mowi ze lepiej antybiotyki niz bakteria miala by przejsc na dzidziepozdrawim wasmilej nocki zycze :)
Gin. ma racje bo w momencie jak Ty jestes chora Twoje malenstwo takze, wiec im dluzej sie Ty meczysz z kaslaniem i katarem ono tez to odczuwa.Ja bralam antybiotyki bo bylam strasznie przeziebiona ze z domowych sposobow nic mi nie pomagalo. Gin. mi przepisal antybiotyki dla dzieci, rutinoskorbin oraz vick i dzieciaczek jest zdrowy nic mu nie jest. Pozniej tez zarazilam sie od mojego M. ale wlasciwie wyleczylam to juz sposobami domowymi:) A jesli mozna wiedziec to jakie antybiotyki ci przepisal?
 
reklama
Do góry