reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

cześc dziewczyny, a ja w nocy byłam na pogotowiu.Cały dzień dokuczały mi skurcze a wieczorem taki ból jak przy miesiączce.Ale na szczęście po ktg i badaniu okazało się, że wszystko jest ok i skurcze nie grożą przedwczesnym porodem.Ale niestety okazało się, że znów mi się przyplątała jakaś infekcja:-( lekarz wypisał mi leki kazał odpoczywać .A te skurcze mogą być właśnie nasilone przez tą infekcję:-(

Niedobrze:-( Odpoczywaj dużo i nabieraj sił:-) Wszystko na pewno bedzie ok:tak:
 
reklama
Kannah cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, odpoczywaj jak najwięcej.

Z tymi rozbieżnościami macie pewnie rację, może mój synuś będzie poprostu z tych wysokich, po tatusiu:-)

A oto mój synuś Alanek, niemal 1,7kg żywej wagi, niestety zdjęcie zdjęcia nie wyszło zbyt wyraźne.
 
Kannah, czyli na szczescie byl to falszywy alarm.

Andziak , bardzo ladny profil. To jest waga z 28 tc? Jak tak to duzo wazy.
 
andziak: duży ten Twój synek...!! moja 2 tygodnie wcześniej bo 27 tydzień i 3 dzień ważyła 1100 g... ale może chłopcy mają większe gabaryty.. a i moja ma długie ręce... pewnie też po tatusiu... bo tatuś ma 186 cm....

Agate: muszę sie kłuć, ale jednak to nic strasznego.. jem dietetycznie juz 4 tygodnie... wyniki po obciążeniu mialam lepsze niż pierwszy raz.. bo teraz było na czczo 91 (wczesniej 93), po 1 h 160 (wcześniej 186) i po 2h 132 (wcześniej 161)... ale wg prawa niemieckiego jestem cukrzykiem... i będę póki w 8 tygodniu po porodzie nie zrobię ponownego obciążenia glukoza.. wtedy sie okaże co dalej... ale póki co mam świetne wyniki... na czczo 77-83, po 1h po sniadaniu nie przekracza 107, po obiedzie do 112 a po kolacji do 127.. mierze tylko po 1h bo jesli nie ma przekroczen to nie ma sensu po 2 bo wiadomo ze wynik będzie niższy..
 
dzidziuś dzidziusiowi nie równy :-)
mój w 30 t.c ważył 1409 gram
a tatusia też ma duużego ;-) tzn wysokiego he he
 
Dziewczyny mam pytanie; czy któraś z Was miała w moczu białko opal? Dzisiaj odebrałam wyniki i takie coś mi wyszło. Wiem tylko że to nie dobrze, w necie szukałam, jest sporo ale nie opal tylko ogólnie... wizytę u lekarza mam w poniedziałek, ale to jeszcze dwie noce i jeden cały dzień a ja strasznie się niepokoję...
 
Waga jest dokładnie z 29,1tc, lekarz mówi, że jest w normie, może troszkę ponad normę.

Wedlug mojej tabelki, 1kg700, to jest srednia waga dziecka w 31 tc. W 29 tc 1 kg 300, w 30 1kg500. 2 tygodnie roznicy, to w sumie niewiele. Czyli tak jak mowi lekarz waga normalna w normie, troche ponad srednia.

Wiolan, wiem, ze musisz sie kluc, tak jak i ja musze. Tylko zdziwilo mnie, ze tak rzadko. Ja kluje sie 6 razy dziennie przed glownymi posilkami i godzine po tych posilkach... Tak tutaj wszystkim z cukrzyca kaza. I wszystko to musze zapisywac w specjalnym kjecie i endokrynolog co 2 tygodnie, a od jakiegos czasu temu, ze mam dobre wyniki, to juz co 3 tygodnie sprawdza. Bo jak wyniki niedobre to jest insulina. Innego wyjscia nie ma... Wyniki masz dobre, ale ja tez mam takie od kiedy stosuje te diete. A gdybym miala takie wyniki bez diety to bym jej nie stosowala, ale niestety nie mam...
 
reklama
andziak1-sliczna waga twego synka:-) moj krystianek jak z nim bylam w ciazy to wazyl tyle w 30 t 5 dniu

teraz ide do lekarza we wtorek noi powiem ze ma mi zrobic USG i powiedziec ile maly wazy i koniec kropka!
 
Do góry