reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

My też bardzo chcemy poznać płeć dziecka. Nie wiem dlaczego ale od samego początku mówimy o dzidzi jak o NIM. Wojtek bardzo chce syna i ma takie przeczucie. Ja tez czuje że będzie synek. Ciekawe kiedy na usg to wyjdzie, bo wiadomo, dzidzia może się pechowo ustawiać. My 21 listopada bierzemy ślub, ciekawe czy przed tym terminem uda mi sięm poznac płeć. Gdyby się udało to dopiero w czasie ślubu przekazałabym ukochanemu ta nowinę. No zobaczymy jak to będzie, tak mi się marzy, ale wiadomo? ja do czasu ślubu na usg pójdę tylko raz.
A znowu w sklepach rzucają mi się w oczy ciuszki dla dziewczynek.
Wiadomo żeby bylo zdrowe i bede najszczęśliwsza pod słońcem. buziaczki
 
reklama
U mnie to pierwszy dzidziuś więc właściwie wszystko jedno, chcielibyśmy parkę, ale nie na raz ;-) Raz mi się śniła przecudna dziewuszka, to był taki piękny sen że żal mi było się obudzić:-D Za to w chińskim horoskopie wyszedł chłopak. No ciekawe kto tam u mnie zamieszkał:-D
 
Witam.Ja płeć poznałam w 18 tygodniu i na 100% była dziewczyna i tak zostało :-) Teraz też mi się wydaje,że będzie dziewczynka.Wymiotuję i mdli mnie tak samo jak w pierwszej ciąży.Ciąża była nieplanowana,zaszłam w nią na drugi dzień po skończonym w okresie,więc też wskazuje na dziewczynkę.No i imię dla dziewczynki jest już postanowione,a dla chłopca ciągle nie ma nic konkretnego.Chociaż mój facet chciałby chłopca,a mi to jest tak naprawdę obojętne.
Kiedyś byłam na tarocie,wróżka mi powiedziała,że będę miała dwie dziewczynki (jedną już mam) i ciąża będzie wpadką i jeszcze tam inne rzeczy ,które już się sprawdziły...;-)
 
ja bym strasznie chciała dziewczynkę chociaż podświadomie wybieram imię dla chłopca ;-), kiedy wspominam o dziewczynce mężowi on z przekorą pyta: "to z kim ja będę grał w nogę?" :-)
 
Mój mąż chcialby miec syna, zwłaszcza, że to nasze pierwsze dziecko, ja z kolei bardzo pragnę dziewczynki. Jednak nie wiem dlaczego, ale moja kobieca intuicja podpowiada mi, że to bedzie chłopczyk. Zobaczymy czy moja intuicja mnie nie zawiedzie.
 
Ja od samego początku żyję w przeświadczeniu, że będzie to chłopczyk, imię też już dawno wybrane, nad imieniem dla dziewczynki nawet się jeszcze nie zastanawiałam. Oczywiście najważniejsze, żeby było zdrowe. Mój A. już teraz dzidziusia nazywa po imieniu. :-D
 
ja mam przeczucie i marzenie, że to dziewczynka, mój M, też bardzo chciałby dziewczynkę, mówimy w formie żeńskiej, ciąża była planowana, zaszłam tydzien po okresie.
wróżna mi też córkę przepowiedziałam
ale co będzie to będzie najważniejsze, zeby zdrowe było.:tak:
 
reklama
Właśnie wróciłam z zakupów. Oglądałam ciuszki i było tyle ślicznych sukieneczek. No i nie wytrzymałam i kupiłam jedną sukieneczkę, jednak wzięłam większą na 24 miesiące, więc jeśli by się okazało, że jednak będzie chłopczyk, to sukieneczkę dam w prezencie szwagierce, która pod koniec listopada będzie miała córeczkę. Jednak mam skrytą nadzieję, że sukieneczka jednak mi się przyda.
dużo rzeczy kpuiłaś już dla maluszka? mój M nie chce o tym nawet słyszeć ciągle powtarza, ze jeszcze za wcześnie jest
 
Do góry