reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Dziewczyny kochane, zakładam nowy wątek odnośnie płci naszych majowych dzieciaczków.

Tu opisujcie swoje przeczucia, marzenia, pragnienia...a następnie wyniki usg..

Może ktoraś z mam zostawia sobie tą niespodziankę do czasu porodu?
Czy lepiej znac płeć przed urodzeniem?

Do mam ktore mają juz bobaski. Kiedy (w ktorym tygodniu ciązy) poznałyście płeć dziecka?
 
reklama
W pierwszej ciązy o płci dziecka dowiedziałam sie w 13 tc na rutynowym usg. Byłam bardzo zaskoczona, ze tak szybko. Kazde kolejne usg potwierdzało tylko "diagnozę" pierwszego lekarza.

Planując ciąze bardzo pragnelismy z mezem dziewczynki. Zawsze mowiliśmy "ona" to "ona" tamto. Jak tylko wiedzialam juz ze jestem w ciazy, powiedzialam do męza, ze to nie "ona" czuję, ze pod sercem noszę chłopczyka, no i tak sie w rezultacie okazało.

Teraz bardzo pragnę miec dziewczynkę (choc jak patrze na te dziewuszyska w przedszkolu u Antka to one gorsze łobuzice od chłopców:) haha)

Wrozka mi kiedys powiedziala, ze druga bedzie dziewczynka, a czuje sie... sama nie wiem.
Tak bardzo chcialabym w to wierzyc, ze chyba sobie wmawiam, choc musze sie przyznac przed samą sobą, ze dopuszczam gdzies mysl, ze usłysze ze to jednak chłopczyk :)

ANtoś się ucieszy, bo ma juz wybrane imię dla chłopaka - Franek :)
 
Ja dowiedziałam się że będę miała dziewczynkę ok 18tc... i juz tak pozostało do końca:-)
cóż przeczucie... chyba nie mam
M chciałby chłopca ale będziemy najszczęśliwsi jeśli w końcu uda się donosić zdrowego bobaska jakiejkolowiek płci
ale oczywiście będę chciała wiedzieć na usg:-)
 
Julienx ja mam taki sam wiek ciąży i aż mi się łezki zakręciły gdy zobaczyłam cudeńko Nataliak... piękności

Martyna a juz dwa maleństwa w jednym brzuszku to dla mnie rewelacja:-D
 
Ja czuję, że będzie CÓRKA!!! Bardzo tego chce :tak: Koleżanka wywróżyła mi pierwszą córkę, a drugiego synka, mi to bardzo dopowiada :-D Mąż nie może zdecydować się, mówi że dla niego to bez różnicy. Teściowa mówi, ze dziewczynka, mama że synek, a ja na każdym USG będę lekarza męczyć czy "już widać?" :tak:
W sumie niby na chłopca ogórki itd, a ja mam ochotę na słodycze, mimo że przed ciążą, nigdy za słodkościami nie przepadałam, więc mam nadzieję ze to na córkę :happy:
 
my chcemy chlopca, jakos nie umiem inaczej myslec o tym stworku niz jako o chlopcu. kupujac ubranka nie zwracam w ogole uwagi na rozowe ;)
na chlopca mamy bardzo duza szanse bo zaplodnienie bylo w trakcie owulacji. za 2tygodnie wybieram sie na usg genetyczne i to bedzie poczatek 14tygodnia wiec mozliwe ze cos juz bedzie wiadomo nt plci.
 
reklama
A ja dziewczyny byłam rok temu u takiej przesympatycznej staruszki co stawia karty i wywróżyła mi kilka rzeczy. Powiem szczerze, że jestem raczej sceptycznie nastawiona do takich rzeczy ale sprawdziło się kilka rzeczy. Wywróżyła mi m.in. że w kolejną ciążę zajdę niedługo (po 9 miesiącach) i że na początku będę miała troszkę problemów (faktycznie miałam problemy z owulacją) ale potem będzie wszystko dobrze i urodzę zdrowe dziecko. Mówiła, że żadko się to zdarza ale widziała wyraźnie płeć dziecka i że to będzie chłopczyk. Powiem wam że wierzę, że noszę pod sercem chłopczyka, czuję tak mi serce podpowiada. Niemniej jednak nie ważna jest płeć ważne by było zdrowe.
 
Do góry