reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Mam nadzieję że uda mi się wkleić fotkę mojego maluszka... wg OM 11tc, wg usg 12tc
ma prawie 5 cm długości i strasznie się kręcił
 
reklama
teraz powinno być ok
 

Załączniki

  • maluszek 11tc.jpg
    maluszek 11tc.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 105
ale super!!
ja na mojej wizycie jak pójdę to pewnie podobny będzie widok, bo według om będzie 11 tydz 4 dzień, a zobaczymy co według usg :-)
już się nie mogę czwartku doczekać :tak::tak:
 
dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie rodzaju usg.. na pierwszym badaniu było dopochwowe, a jak jest przy następnych? chciałabym zabrać męża na najbliższą wizytę ale wolałabym, żeby to usg było robione przez powłokę brzuszną..
 
Awru nie wiem od czego do konca to zależy ale poprzednio pierwsze usg przez brzuch miałam ok. 20t.c ale moze to dlatego, że ja jestem grubaskiem nie wiem
mój M był ze mna na dopochwowym usg, ale byłam zasłonieta wiec nie widział szczegółów:tak:
 
dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie rodzaju usg.. na pierwszym badaniu było dopochwowe, a jak jest przy następnych? chciałabym zabrać męża na najbliższą wizytę ale wolałabym, żeby to usg było robione przez powłokę brzuszną..
ja słyszałam,zedo oło 5 tygodnia robi się dopochwowe usg
 
ja najbliższą wizytę mam w 10tc więc liczę, że to będzie już przez brzuch.. najwyżej każę mężowi zaczekać w poczekalni i najpierw upewnię się u gina co planuje
 
reklama
Awru ja miałam wczoraj w 11tc też dopochwowe... to zależy od lekarza, moja ginka stwierdziła że w ten sposób więcej szczegółów jest w stanie zbadać... następne za 3 tygodnie juz przez brzusio
 
Do góry