reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Nikita, niezły z niego klocek:szok:
Miejmy nadzieję, że to jednak nie faktyczna jego waga, bo nie śmiechowo urodzić małego wielkoludka:baffled:
 
reklama
Asieek ja się śmieję że moje dzieci to chyba lubia u mnie w brzuchu siedzieć,Majka 6 dni po terminie,teraz też małemu się nie spieszy :-D,chyba mamusia go dobrze dokarmia ;-):-D.Moze Twojemu maluszkowi też spasowało u Ciebie w brzuszku ;-).
Najpierw miąl byc przed terminem, teraz juz po terminie a jemu dalej niespieszno. śmiejemy się że albo czeka na poprawę pogody;-) bo w sumie w Krakowie dnia bez deszczu to jeszcze nie było:baffled: albo to jednak córcia i strzeliła focha za to że czasem mówimy do brzuszka jak do niego a nie bezosobowo:-D
Mnie też na ktg nikt nie wysyła:eek:,a na wizytę u gina jestem umówiona w dzień terminu,a na następny dzień wywoływanie:baffled: Nie wiem jak to jest,ze jedne są wysyłane na ktg,inne nie.Na każdej wizycie tętno było sprawdzane i było ok.
Ja byłam 2-3 razy na ktg jakoś w 36tyg bo mi się bardzo brzuch stawiał, potem juz nie i teraz dopiero jako że jestem po terminie
My po KTG i... zaczęły pojawiać się skurcze :tak: W ciągu 35 minut było kilka ok. 20, dwa ok. 60 i trzy ok. 80. Najlepsze jest to, że oprócz bólu w krzyżach i bólu podbrzusza przez cały czas, nie czułam tych skurczy.
W piątek mamy pojawić się na kolejnym KTG i wtedy będzie badanko, no i decyzja czy zostajemy na oddziale, czy jeszcze nie.

Nikita to Twoje maleństwo już spore ;-)
Madziamadzia choć u Ciebie jakieś postępy:-) pogratulować:tak:
Nikita synuś rzeczywiście jakby nie było spory kawał chłopa, a przy takiej wadze nie zrobią Ci cc?
 
Nikita, waga małego niczego sobie :p Ciekawe ile naprawdę będzie ważył jak się urodzi :)

Ja po dzisiejszej wizycie u ginki jestem całkiem zadowolona. KTG wyszło dobrze, choć skurczy to ja nie miałam prawie wcale :( Natomiast lepiej było przy macanku :) Szyjka się skraca, jest miękka i ogólnie gotowa do akcji choć rozwarcie narazie na 2 palce :p Zrobiła mi masaż szyjki, stwierdziła że to może coś pomoże i rozrusza akcję i faktycznie od 2 godzin czuję więcej skurczy niż przez ostatni tydzień! Oby się rozkręciło! Jeśli to fałszywy alarm to za tydzień biorą mnie na wywoływanie bo u mnie w szpitalu czekają max. 7 dni. Do tego czasu mam chodzić codziennie na KTG i czekać...:)
 
Alis trzymam kciuki!

Dzięki dziewczyny za wsparcie :tak: Nie stety błąd w pomiarach jest mało prawdopodobny, dzieciak spał twardo i ani drgnął, a gin zakładał pomiary dwa razy... Co do cesarki to pewno będą czekać w szpitalu żebym im posmarowała, ale figa z makiem bo nie mam! Prędzej czy później jakoś urodzę. Jak będą musieli to zrobią. Jestem mimo wszystko dobrej myśli:)
 
Nikita, całe szczęście, ze się nie załamujesz i masz dobre nastawienie:tak: Mam nadzieję, ze albo jednak pomylili się z wymiarami, albo faktycznie wezmą Cię bez gadania na CC....
 
Asieek mój chyba tez czeka na poprawę pogody ;-).

Nikita no no ,synek spory chłopak.Może jednak lekarz coś pomylił,z tego co wiem i tak się zdarzało.
 
reklama
Do góry