reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

ja wrocilam od lekarza, cisnienie nadal wyskokie, mam zrobic badania na krew+tarczyca, w przyszłym tyfodniu zmieniamy leki a co za tym idzie koniec z karmieniem

siedzę sobie na poczekalni a tam jakaś babcia zagląda do fotelika i mowi: " ooo jaki ładny chłopczyk, jak ma na imię? " a ja " Lilianka"
 
reklama
siedzę sobie na poczekalni a tam jakaś babcia zagląda do fotelika i mowi: " ooo jaki ładny chłopczyk, jak ma na imię? " a ja " Lilianka"
ja ostatnio jak szłam na spcerek spotkałam sąsiadkę i zaglądając do wózka pyta o płec, a ja jej mówię, że synek, a ona do mnie z tekstem:
-to mama pewnie niezadowolona, że nie wnuczka?- no grrrrr, mało jej nie zagryzłam, a później pyta:
- jak ma na imię? Kasia??? No wtedy myślałam, że jej tak pieprznę, że perukę zgubi...
 
jestem po ktg i normalnie skurcze sciegaly az do 30 he he he:-)

ale tam na dole chyba cos sie rusza bo jak w sobote szyjka byla zgladzona i kanal zamkniety tak dzis juz wiem ze jest drozny:-)
konbtrolne ktg w piatek na 14
 
z tymi skurczami to różnie, ja jak rodziłam, to momentami przy 60 umierałam, a 80 były spokojne ...
cieszę się, że mam to już za sobą..
a nierozpakowanym zyczę szybkich porodów :-)
 
aga0411 nie dziękujemy żeby nie zapeszyc :-p

Ja jutro mam wizyte z usg, ciekawe co sie dowiem i czy coś ruszyło do przodu.... :dry: chciałabym........ ehhh
 
Dziś na 11:45 idę na KTG do swojego szpitala...może pojawią się jakieś skurcze wreszcie...ehh...ja już zwątpiłam, że u mnie poród sam się zacznie...
 
A ja dzis wizytuje sie po południu :-)

Alis84 i reszta przeterminowanych... wiem jak sie czujecie... pierwszą ciąże z córką przeterminowałam aż 11 dni...! :-p :confused: mam nadzieję ze teraz tak nie bedzie..........
 
reklama
Ja jutro na ktg na 7.15. Mogę się założyć że wróce do domu :-(.Dziś wieczorem seria przysiadów,może zadziała.
 
Do góry