reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Agulam no tak mamy dokładnie tyle samo tygodni na suwaczku :tak:.

Malina nie martw się,te porodowe skurcze napewno poczujesz :tak:,tego się nie da przegapić.
 
reklama
malina29;5340830]co do skurczy to u mnie na ostatnich zapisach ktg miałam nawet takie pomiędzy 60 a 100% - te powyżej 80% były naprawdę odczywalne - ale kuuupa - bo nieregularne i trwały krócej niż 30 sek...
dziwne dziwne... zastanawiam sie, czy ja rzeczywiscie gdy nadejdzie godzina ZERO dojadę do szpitala - te skurczyki sa dla mnie już taką codziennością, że boję się, ze przeoczę.. jedyne co mnie trzyma przy nadziei, ze jednak nie - to przekonanie, ze tym PRAWDZIWYM będzie towarzyszył już taki ból, że aż gwaizdy zobaczę

Ja w poprzedniej ciąży jak poszłam na ktg to też miałam skurcze do 80% i nic nie czułam, jedynie twardnienie brzucha miałam.A jak ostatnio zazartowałam do gin ze nie będę wiedziala kiedy się zacznie(mimo że już raz rodziłam):-D to zaśmiał się i powiedzial że na pewno poczuje :-D
 
dziewczyny a to ktg to jest obowiązkowe w każdej ciąży? Bo ja jeszcze nie miałam żadnego robionego. Co prawda żadnych skórczybyków lekarzowi też nie meldowałam - celem ich sprawdzenia - ale zastanawiam się czy wogóle będę miała coś takiego przed porodem ( wogóle po co jest ono wykonywane przed porodem? bo ja akcję serca miałam badaną usg na ostatniej wizycie)
 
Lenkaa ja miałam ktg bo nie czułam ruchów małego więc dlatego poszłam wcześniej.Ale tak normalnie to mi mówili ze wystarczy po 38 tygodniu się zgłosić na to ktg.Wcześniej jak się nic nie dzieje to nie ma potrzeby.No i zawsze na porodówce robią ktg więc Cię nie ominie ;-).
 
Anuszek a u kogo prowadzisz ciążę? ja też zamierzam rodzić na klinikach, tak jak poprzednio, ciąże u dr. Bloka prowadzę i wczoraj tez na ktg byłam w szpitalu, zapis mam ok. w piatek idę na kolejny o ile nie urodzę
 
anuszek - współczuję, nastawiłaś się a tu klops.. trzeba wierzyć, ze bobo sam bez zaproszenia szybciutko pojawi się na świecie
 
reklama
Dziewczynki ja tak trochę z innej beczki. Wczoraj miałam dość późno badanie (ok. 21), po nim zauważyłam na wkładce higienicznej krew. Oczywiście zapytałam lekarkę ale powiedziała, że to normalne i nie mam się czym przejmować, więc niby się nie przejmuję ale czy to normalne że po całej nocy nadal mam to plamienie? Znaczy wkładka jest czysta, nic nie cieknie ale jak po oddaniu moczu podcieram się papierem to jest nadal lekko czerwony...:( Nigdy wcześniej tak nie miałam i zaczynam się martwić...:(
 
Do góry