reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

u mnie w szpitalu z kolei jest baaaardzo dużo przeterminowanych - byłam w szoku.. i to wiele nie-pierwiastek. I okazywało się, że większość dziewczyn było na podtrzymaniu i na lekach a teraz urodzić nie mogą - są po skończonym 41 tyg a lekarze wciąż czekają...

Malina, błagam... ja nie chce przenosić... :/
 
reklama
Corina nie martw się, mi wyhodowali gronkowca złocistego, pojęcia nie mam skąd on się wziął u mnie. Wykonano w laboratorium antybiogram i wypisali mi Augmentin. Gin mówił że to często u kobiet w ciąży występuje, tak jak i paciorkowce.

Byłam dziś na kontroli i termin przesunął mi się już o cały tydzień, czyli na 17 maja. Ola waży 3300 g i wszystko jest ok. Mam tylko co 3-4 dni chodzić na ktg.
A miałam nadzieję że już niedługo urodzę:dry: a tu jeszcze tyle czasu...
Ola-nie sugeruj sie tak poznym USG! teraz na te USG to juz nie masz co patrzec jezeli cos to sugeruj sie USG robionym miedzy 10-14 tyg ciazy

na kiedy masz tremin z OM?
 
Z OM mam na 2 maja i mam nadzieję że w tym terminie już coś zacznie się dziać. Może nie powinnam pisać tego i mówić głośno ale już mam po prostu dość, ruchy dziecka czasami mnie dobijają są tak silne że zdarza mi się krzyknąć z bólu. Malutka z dnia na dzień jest coraz silniejsza.
 
Malina, błagam... ja nie chce przenosić... :/

a myślisz, ze ja chcę??? Normalnie mnie to przeraża.... bo te dziewczyny juz fiksowały w tym szpitalu... Np rozwarcie na 4 cm a tu zero skurczy, a lekarze trzymali je w szpitalu nie podejmując żadnej akcji...
Jak tak się czeka i czeka to kazda godzina wydaje się trwać wiecznie... mordęga że hej!

Mój A. wymyslił sobie i od miesiąca mi powtarza, że Młoda urodzi się 05.05.2010 ;-) Oby miał rację hihi
 
Ja po dzisiejszej wizycie w szpitalu. Ktg o.k., usg, ok, dziecko nie ma oznak anemii, mialam okazje zobaczyc aktualna twarz dzidziusia na 4d. Pobrano mi krew, wynikow jeszcze nie mam. I za 15 dni znow pobiora mi krew na to samo, jezeli do tej pory nie urodze. Ale wszystko na usg wyglada dobrze.
 
Ja po dzisiejszej wizycie w szpitalu. Ktg o.k., usg, ok, dziecko nie ma oznak anemii, mialam okazje zobaczyc aktualna twarz dzidziusia na 4d. Pobrano mi krew, wynikow jeszcze nie mam. I za 15 dni znow pobiora mi krew na to samo, jezeli do tej pory nie urodze. Ale wszystko na usg wyglada dobrze.

Agate to super że wszystko OK:))
 
reklama
Do góry