reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Agate trzymam kciuki, żeby było wszystko ok z wynikami :tak:
Wczoraj mama odebrała moje wyniki krwi: wszystkie są w normie (2 miesiące temu większość była poniżej normy). Płytki krwi spadły z 415 do 389, więc teraz są w normie, a nie ponad :laugh2:
 
reklama
Agate jeszcze troszkę zostało... dasz radę ale stresu co niemiara, myslę że skoro przepływy jednak sa dobre to i wynik z krwi będzie w porządeczku

Malina ja tez mam nadzieję że we wtorek będzie cc bo leżenie i czekanie w szpitalu mnie załamuje... w poniedziałek raczej nie zrobią cc bo u nas zawsze wszystko na drugi dzień... u mnie to będzie 39tc więc jak to stwierdziła ginka czas najwyższy...
 
Malina ja tez mam nadzieję że we wtorek będzie cc bo leżenie i czekanie w szpitalu mnie załamuje... w poniedziałek raczej nie zrobią cc bo u nas zawsze wszystko na drugi dzień... u mnie to będzie 39tc więc jak to stwierdziła ginka czas najwyższy...
Alutka - fajną masz ginkę... tez bym taką chciała, trzymam zatem mocno kciuki za wtorek :-)
 
Alutka trzymam kciuki za wtorek. Fajnie, juz tak niewiele ci zostalo do spotkania z maluszkiem. Niech sie spiesza, bo jeszcze szybciej sama urodzisz.
 
reklama
Alutka fajnie że już we wtorek będziesz tulic maluszka... trzymamy kciuki!!!:)
ja to już sama nie moge doczekać się 12 maja jak zobacze swoją kruszynkę.. u mnie też ciecie pomiedzy 38/39 tygodniem
 
Do góry