reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Agnieszka77 fajnie ze wszystko oki... i że bedziesz miała to zzo. czyli po 36 tyg bedzie malutka gotowa tak.. ja też najbardziej czekam żeby zacząc juz 9 mc żeby sie tak nie martwić że mała bedzie mieć jakies problemy ale najlepeij jednak maluszką w brzuszku jak najdłuzej...
Malina i Magda trzymajcie się !! Trzymam kciuki!
 
reklama
Agnieszka77 fajnie ze wszystko oki... i że bedziesz miała to zzo. czyli po 36 tyg bedzie malutka gotowa tak.. ja też najbardziej czekam żeby zacząc juz 9 mc żeby sie tak nie martwić że mała bedzie mieć jakies problemy ale najlepeij jednak maluszką w brzuszku jak najdłuzej...
Malina i Magda trzymajcie się !! Trzymam kciuki!
Lekarz wczoraj mi powiedział ,że córa już jest przygotowana do porodu i za tydzień,gdyby się zaczęło będzie ok,ale wiadomo,że dzidzia lepiej jak będzie w brzuchu jak najdłużej i w sumie dla mnie też;-) Już się przyzwyczaiłam do brzucha,a jeszcze mam trochę spraw do załatwienia i muszę trochę pośmigać;-) samochodem ciągle jeżdzę (za kółkiem;-)),a czuję się dobrze,więc wszędzie latam;-)
Cieszę się z zzo,normalnie kamień z serca mi spadł:-)
 
witam...ja dziś również po wizycie, kończę 35 tydzień...wiec juz tak niedaleko..
z dzieckiem wszystko ok, ale w końcu i tak nie wiem kogo bedziemy mieli czy corke czy syna, wiec bedzie niespodzianka... trudno, juz tyle wytrzymam..;)

na nastepnej wizycie mam miec robiony posiew z szyjki...moze to głupie pytanie, ale boli to??
 
klariss mnie nie bolało, takim patryczkiem tam grzebał ;-)
ale od najprzyjemniejszych też nie należało.
P.S. trwało to tylko kilka sekund
 
witam...ja dziś również po wizycie, kończę 35 tydzień...wiec juz tak niedaleko..
z dzieckiem wszystko ok, ale w końcu i tak nie wiem kogo bedziemy mieli czy corke czy syna, wiec bedzie niespodzianka... trudno, juz tyle wytrzymam..;)

na nastepnej wizycie mam miec robiony posiew z szyjki...moze to głupie pytanie, ale boli to??


nie boli, troche nieprzyjemne............
ja własnie odebrałam wyniki....wsio ok
 
Dziewczyny dzięki za inf,.dotyczące kojca z motherhood
Malina ty już bliżej jak dalej więc dasz radę,trzymam kciuki:tak:.Chociaż swoją drogą to dziwne że czeka na rozwój akcji a nie ustała cc.Chyba już są coraz mniejsze szanse że się obróci mała.
Klariss1 to badanie do najprzyjemniejszych nie należy ale da się przeżyć.,trwa chwilę.

Ja dzisiaj wybieram się na wizytę ale dopiero na 19.Już zaczynam się stresować:szok:
I jeszcze muszę się podszykować:laugh2: ale tak mi się nie chce.
 
agulam, ja mam na 15 i właśnie się gimnastykowałam, żeby się ogolić, ale i tak miejscami małe placki włosków zostały :dry: nie dam już więcej rady- trudno :sorry2:
 
reklama
Do góry