reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Malina, trzymaj się kobitko. Dni w szpitalu szybko zlecą. Weź sobie jakąs lekturę do poczytania. Najlepiej coś o noworodkach, karmieniu piersią itp. Jeśli się nie mylę, to pisałaś wcześniej, że nie miałaś czasu zerknąć do książki "Pierwszy rok z życia dziecka" - będzie okazja ;)
 
reklama
Rany czy tylko ja już bym chciała urodzić? Nie dość że mam już chodzenia podwójnie, bo ciężko, to strasznie mi się już nudzi i chciałabym mieć już zajęcie. :zawstydzona/y:

Ale ze mnie wyrodna matka.
 
asca Ty w warszawie w tym szpitalu bylas?
tak, w orlowskim. i nawet porodowo juz sie na niego nastawilam. niezly skok bo wczesniej chcialam na zelaznej z wszystkimi wygodami a teraz po pobycie w 6 osobowej sali, z innymi jeszcze niedogodnosciami decyduje sie jednak na orlowskiego. super lekarze i polozne jak anioly.

magda trzymaj sie dzielnie i tylko pozytywnych diagnoz
 
qurde malina ależ Cię męczą no! ja to w sumie nie bardzo rozumiem po co Cię ten gin do szpitala wysyła no ale to już nie nam osądzać.. trzymam kciuki żebyś się tam za bardzo nie męczyła ;-)



magda powodzenia! mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli ;-)
 
reklama
Malina trzymaj się kobieto, obys wyszła jak najszybciej i to już z Tosią
Magda super że jeszcze weekend w domu. Powodzenia na badaniach i żeby wszystko poszło po Twojej myśli:)
 
Do góry