reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Malina to dziwny ten twój lekarz,nawet nie raczył Cię poinformować.Pewnie wybiera się na weekend majowy,wydłużony

Afiliacja nie martw się, u mnie na Usg dzidzia też ma większą główkę o jakies 2-3 tyg,a gin kazał sie nie przejmować.Super że już możesz wstawać:-)
Luthien83 u mnie synek podobnie jak u ćiebie też mówi że będzie dawał dzidzi zabawki itp ale zobaczymy wkrótce;-)
Tiger dzięki za inf. dot hbs!!:tak:Nie było mnie tu wczoraj i dopiero dzisiaj odp.
Ja to badanie robiłam na pocz ciąży ale że od niedawna z wami piszę to dppiero teraz o tym napisałam.Na razie drugi raz nie kazał mi gin powtarzać.U mnie wykryto już przed tamtą ciążą czyli 4 lata ale żadnych dodatkowych badań nie robiłam ani teraz ani wtedy a chodzę teraz do innego gin.Będę w czwartek na wiz to muszę podpytać o te bad.
Pamiętam że mały dostał immunoglobulinę po urodzeniu a potem przez to wszystkie szczepienia mial przesunięte w czasie.Aha i po urodzeniu miał żołtaczkę fizjologiczną

Co do cesarki to Pocieszyłam się że nie zawsze boli ta rana tak jak dziewczyny pisały,.U mnie może będzie cc,okaże się jeszcze.Sama nie wiem czy lepiej czy gorzej.
Ale wspominając mój poród który trwal dobę i czas w jakim dochodziłam do siebie(Chyba z miesiąć):-(to z dwojga zlego chyba wolę cc
 
Afiliacja - świetnie, że dostałaś "złagodzenie" wyroku :-) Byle tak dalej, trzymam kciuki za Twoje i Jagódki zdrowie :-)
Czy to możliwe by mieć stan permanentnego skurczu macicy przez pół godziny??? Bo ja tak mam!!!!!!!!!???????
Dzięki :) A co do długich skurczy, to ja miałam takie w szpitalu... Ale byłam na lekach i nic sie nie działo (w sensie - poród nie postępował dalej) na szczeście... Miłe to nie jest, ale raczej nie groźne (tak mi sie wydaje) na Twoim etapie ciaży.
 
Dzięki Dziewczyny za ciepłe słowa w sprawie "złagodzenia wyroku" (Malino, wybacz, że zapożyczyłam, ale świetne jest to stwierdzenie :p).
Tiger, Agulan, to widzę, ze nie tylko ja bede miała ciezka przeprawe z ta główką... :p (chyba że trochę przystopuje z tym rośnięciem, albo bedzie cc...?).
Magda, mam nadzieję że będzie jak pisałaś z tą główką ;) a Ty koniecznie dawaj znać co z tym kardiologiem.
 
Ja nie chcę panikowac, ale chyba odszedł mi czop śluzowy. Wydaje mi sie że to on, bo podczas podcierania się po siku, zobaczyłam na papierze gestą, galaretowatą wydzieline (sporą ilość) przejrzystą, lekko żółtawą. Nigdy takiej nie miałam- wcześniej była biała wydzielina konsystencji mąki z wodą. O rany, poczytałam o jeszcze innych objawach zbliżającego się porodu- i teraz pędzi mnie do kibleka :zawstydzona/y:
 
reklama
mi w zeszłym tygodniu też się wydawało, że odszedł mi czop. ale po wizycie u gina okazało się, że to nie czop.
a kiedy masz wizytę?
 
Do góry