reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Wow estragon, giganta masz w tym brzuszku. Super, ale leż jak kazał lekarz. A jak masz I stopień dojrzałości łożyska, to bardzo dobrze, bo to najlepsza dojrzałośc. Gorzej jakby była II lub III, to znaczy, że łożysko się już starzeje i nie pełni już tak super ekstra swoich funkcji jak na poziomie I :)
 
reklama
ja już po wizycie
szyjka zamknięta- 3 cm, ale brzuszek twardy i mam nazkaz bezwzględnego leżenia + magnez. Muszę wytrwac jeszcze ze 3 tygodnie.
Młody ułożony główkowo- napiera już na kanał.
I waży- UWAGA- 2400:szok::szok::szok:
Jeśli dotrwałabym do tego 1maja, to będzie 5 kg dziecko:baffled::szok:
Łożysko ma już I stopień dojrzałości.
A ja 19 kg na plusie:dry:

no no estragon waga twego maluszka zadziwia,ale ja mysle ze nie bedzie wazylo az 5kg :-) a twoja waga 19 kg na plusie to nic zlego,ja mialam 4\24 kg i wcale zle nie wygladalam

ja teraz mam USG takie szczegolowe 8 kwietnia i bede wtedy w 33 tygdzien i 6 dzien i tez juz nie moge sie doczekac jaka wtedy bedzie waga mego Damianka

ps.mysle ze jednak rozsypiszesz sie wczesniej niz 1 maja
 
ja już po wizycie
szyjka zamknięta- 3 cm, ale brzuszek twardy i mam nazkaz bezwzględnego leżenia + magnez. Muszę wytrwac jeszcze ze 3 tygodnie.
Młody ułożony główkowo- napiera już na kanał.
I waży- UWAGA- 2400:szok::szok::szok:
Jeśli dotrwałabym do tego 1maja, to będzie 5 kg dziecko:baffled::szok:
Łożysko ma już I stopień dojrzałości.
A ja 19 kg na plusie:dry:
estragon ale masz wielkiego synka, ja cie kręcę.
no to teraz skoro każe leżeć to leż i odpoczywaj.
P.S. masz wytrwać chociaż do połowy kwietnia.
a swoją drogą, czy teraz nasze dzieci najwięcej rosną, czy już przeszły ten etap??
 
Gorzej jakby była II lub III, to znaczy, że łożysko się już starzeje i nie pełni już tak super ekstra swoich funkcji jak na poziomie I :)

Oleśka, obiecuję Ci ugryzę Cię jak cię dorwę!!! ;)
Ja mam teraz II stopień, lekarz nic nie powiedział nawet nie zwróciłam uwagi. Ale po przeczytaniu Twojego posta zanim znalazłam w necie info, że to jeszcze nic złego to już miałam mokro w majtach!!!!
 
estragon ale masz wielkiego synka, ja cie kręcę.
no to teraz skoro każe leżeć to leż i odpoczywaj.
P.S. masz wytrwać chociaż do połowy kwietnia.
a swoją drogą, czy teraz nasze dzieci najwięcej rosną, czy już przeszły ten etap??

W 7 miesiącu dziecko waży około 1,5 kg i ma już 40 cm długości. Teraz nastąpi bardzo szybki jego wzrost, któremu będzie towarzyszyć kopanie, przeciąganie się i przemieszczanie z boku na bok.

W 8 miesiącu dziecko waży około 2 kg i ma około 40 cm długości. Jego oczy będą otwarte i będzie zaczynać przesuwać się w dół ku miednicy. Właśnie 8 miesiącu matka przybędzie najwięcej na wadze.

W 9 miesiącu dziecko waży około 3 kg i ma około 50 cm długości. W ciągu ostatniego miesiąca przybierze na wadze około 1 kg. Będzie przemieszczać się główką w dół ku miednicy.
 
Estragon no no Kawał chłopa z niego:-). a jeżeli chodzi o te stopnie dojrzałości łożyska to nie ma się czym martwić bo dziewczyny mają już III stopień ,a rodzą po terminie. Wiadomo każdy organizm jest inny.
 
aha,

estragon - gratulacje! Chłop jak dąb ale cóż dzieciaczki nam rosną :)

Oleśka - oczywiście jak juz będę gryźć to uczynię to z miłością ;-)
 
Wow, Estragon, ale chłopisko :szok: Nic dziwnego że nie bardzo odróżniałaś gdzie ma głowę a gdzie nogi, taki kawał dzieka to już ciasno zwinięty siedzi, nie ma miejsca szaleć:tak: To teraz leż jak najwięcej, a my trzymamy kciuki za zdrówko Twoje i maluszka, znaczy wielkoluda:-)
 
reklama
Do góry