reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Hihihi, dobre z tym językiem:-) nasz tylko ziewał:-) coś te chłopaki mało chętnie pokazują buźkę... ja się śmiałam, że stereotypowe postrzeganie przez kobiety dużej męskiej stopy w przypadku Frania się nie sprawdzi, bo pisiorek był malutki;-):-D

Taak??? To ja nie w temacie jestem, zawsze slyszalam, ze trzeba patrzec na dlonie.
 
reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt;-)
Juliex trzymam kciuki!
A mi jeszcze tej cytologi nie robili bo mialm 3 lata temu,jak narazie ginka nc nie mowi.a w poprzedniej ciazy to mi robila na poczatk ciazy,nic nie robiła juz przed porodem tego posiewu
A ja jutro robię wyniki,morfologie,mocz i hbs
 
Cześc foremki :)

bardzo dziekuje wszystkim ciociom za trzymanie za nas kciuków...

Wiesci dobre - bo stabilne...

czyli "tradycyjnie juz" mam 10 dni spoznienia - ale w tym spoznieniu od 12 tyg dysproporcja sie nie zmienia - najwazniejsze nie powieksza

Przepływy dobre, pepowina trójnaczyniowa, łozysko II stopnia, wody w porzadku

Waże niecałe 1600 g

Leże juz głowkowo :)

Mimo iż okres mialam 1 sierpnia to moze owulacja byla wyjatkowo pozno i do zaplodnienia doszło nie standardowo w polowie cyklu a pozniej i stad ta roznica ... i np. urodze nie do 8 maja a np. do 15 maja...???
juz tak sobie kombinuje :)
 
ja tez juz po wizycie i USG:-) synek lezy glowka w dol wciaz,jadra ma piekne:-) noi wazy 1410 gram:-)

Julinex-super ze jest ok,glowa do gory:-)
 
Dziewczyny ale super wiadomości...

Julienx w końcu się chyba uspokoiłaś... z usg wynika że maleństwo równiutko sobie rośnie, może rzeczywiście miałaś owulkę później...

Komi czyli nic tylko sie cieszyć.... super....

Martika cytologia 3 lata temu to troche dawno, ja robie zawsze co roku... ostatnią mam z czerwca więc dopiero po porodzie będę robiła...

a posiew na następnej wizycie...
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.
Ja jutro na badania- mocz i morfologia a w piątek wizyta, mam nadzieję z usg bo jestem ciekawa co tam u maluszka.
 
acha noi patrzac na moj wynik krwi i HGB ktora wyniosla 14,6 lekarz zrobil takie wielkie oczy i powiedzial łał ale sliczny wynik:-) ja cytologie robie raz do roku,trzeba koniecznie!!!!
 
Julinex, Komi super, że wizyty udane. Teraz będzie już tylko dobrze:)))
ja też miałam cytologię 3 lata temu, ale ostatnio mój gin mi oznajmił, że na tej wizycie cytologia będzie obowiązkowo:))
 
reklama
Cytologia koniecznie raz w roku! Ostatnio miałam robioną na drugiej wizycie już w ciąży także jakoś we wrześniu.
Jutro idę na badania: mocz, morfologia i po raz drugi toksoplazmoza :) Mam nadzieję, że żelazo nadal jest ok bo niedawno miałam bardzo niskie, po tabletkach wzrosło ale ostatnio już przestałam je brać (miałam skończyć opakowanie) także dowiem się czy utrzymuje się na dobrym poziomie czy znowu spadło.
 
Do góry