reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Hej, hej, wrócilam z wizyty- miałam to ostatnie "duze" USG. Mały waży 1872g i lekarz zmierzył mu stopę: 7 cm:szok: Nie wiem w sumie dlaczego, ale zrobiło to na mnie duże wrażenie i pierwsze co zrobiłam po przyjsciu do domu, to zmierzyłam skarpetki- na szczęście większość tych malutkich jest na 8 cm mniej więcej...
Poza tym wszystko z USG OK, dr bardzo się wkręcił w pokazywanie nam genitaliów:-) Zdjęcia 3D mam średnie, bo maluch ciągle zasłaniał buźkę, ale może jutro coś wrzucę.
 
JustMe5 gratuluję udanej wizyty :-). Super że wszystko w porządku :-)

julienx trzymam kciukasy i wierzę że wszystko będzie w porządku :tak:
 
Julinex, trzymam kciuki.

JustMe, gratuluje udanej wizyty. Stopa 7 cm. to chyba normalne, bo z tego co wiem dzieci od tego 3-go usg malo juz rosna, a wiecej przybieraja na wadze. A co tego twojego lekarza, tak kreca dzieciece, jeszcze do tego chlopiece genitalia jakis tegos on?:-DGratuluje udanej wizyty. Szkoda tylko, ze na 3D maly sie zaslanial.
 
JustMe gratuluje dużego syneczka... i stopa prawdziwie męska... mój syneczek miał na ostatniej wizycie kość udową o długości 7cm....

Julienx oczywiście kciuki zaciśnięte... daj znac po wizycie...
 
JustMe gratuluję udanej wizyty, mały rośnie jak na drożdzach:-) Super:-)
Ja mam wizyte w czwartek, ale usg dopiero 25, więc muszę jeszcze czekać z niecierpliwością ile mój waży:-)
 
Dzięki dziewczyny, ta stopa trochę mnie przeraża, ale mam nadzieję, ze tak jak pisze Agate- nie urośnie juz specjalnie "na długość"....;-)
 
JustMe - gratuluję, młody zdrowo rośnie :)
Julinex - trzymam kciuki!

Mój Stasiul na dzisiejszym USG jak to ma w zwyczaju wcisnął się główką aż za spojenie łonowe i stukania, pukania i moje przewracania z boku na bok niewiele pomogły... Na początku trzymał łapki przy twarzy i był boczkiem do nas ale zaraz się wywinął i daj nura w dół i ustawił się twarzą do nas.
Zaprezentował pisiora w całej okazałości, a jakże, ale główki nie chciał!

Klocuś waży 1642g,
termin z USG tylko dwa dni wstecz więc rośnie książkowo :)
Narządy w porządku.
Był taki śmieszny moment, kiedy pokazał nam język jak go molestował doktor o pokazanie główki:-D
 
reklama
Hihihi, dobre z tym językiem:-) nasz tylko ziewał:-) coś te chłopaki mało chętnie pokazują buźkę... ja się śmiałam, że stereotypowe postrzeganie przez kobiety dużej męskiej stopy w przypadku Frania się nie sprawdzi, bo pisiorek był malutki;-):-D
 
Do góry