reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Magda ja mam sposób "na chama":pP. Generalnie mnie przepuszczają, ustępują itd, ale jak udają, że nie widzą, to wtedy albo się dopominam bezczelnie albo zaczynam jęczec, stękac i trzymac się za brzuch- działa!!
Wczoraj np stało 5 osób przede mną do automatu z biletami, więc głośno jęknęłam, po czym usiadłam na ławce obok i od razu mnie puścili:p
 
reklama
Magda ja mam sposób "na chama":pP. Generalnie mnie przepuszczają, ustępują itd, ale jak udają, że nie widzą, to wtedy albo się dopominam bezczelnie albo zaczynam jęczec, stękac i trzymac się za brzuch- działa!!
Wczoraj np stało 5 osób przede mną do automatu z biletami, więc głośno jęknęłam, po czym usiadłam na ławce obok i od razu mnie puścili:p
estragon sposób bardzo dobry, też często korzystam z metody "na chama". No ale... wizyt jeszcze kilka mam, wolę się z niektórymi osobami nie spotykać w niemiłych okolicznościach, tym bardziej, że moja mieścina to dziuuura i tym bardziej do doopy, że wiele osób mnie zna choć ja ich nie muszę....
 
Ja to jestem doopa w takich sprawach. Jakoś nie umiem się wykłócić, choć wiem że mi się należy. Jak ktoś mnie gdzieś przeuści to dziękuję bardzo, ale sama nie odzywam się, taka olama ze mnie...Ale dobrze, że tak robicie, bardzo dobrze...
 
kto pomoże?
mam wyniki badań moczu:
Nabłonki płaskie: pojedyncze w polu widzenia
Nabłonki okrągłe: 5-6 wpw
Leukocyty: 3-5 wpw
Erytrocyty świeże: 0-1-2 wpw
Wałeczki: nb
Bakterie: dość liczne
Kryształy: nb

powiedzcie, czy naprawdę tak złe są te wyniki, że trzeba antybiotyk?
 
aga-a dlaczego boisz sie antybiotyku????,pamietak\j ze lepiej dla malcja jest jak sie wyleczy niz jak sie niedoleczy czegos bo to jest gorsze!
 
kto pomoże?
mam wyniki badań moczu:
Nabłonki płaskie: pojedyncze w polu widzenia
Nabłonki okrągłe: 5-6 wpw
Leukocyty: 3-5 wpw
Erytrocyty świeże: 0-1-2 wpw
Wałeczki: nb
Bakterie: dość liczne
Kryształy: nb

powiedzcie, czy naprawdę tak złe są te wyniki, że trzeba antybiotyk?

aga ja przy podobnych wynikach brałam urosept i zuravit, antybiotyk mialam raz ( przy gorszych wynikach i nigdy wiecej - bardzo zle sie po nim czułam)
 
reklama
no mam nadzieję, że obejdzie się bez, nie wiem jakie miałam ostatnio właśnie wyniki, bo mój gin je ma i zobaczę dopiero dziś o 17 na wizycie, może są gorsze niż te, dlatego wspominał o antybiotyku. pokażę mu te i może będzie ok :-)
bo ja wyczytałam, że
krwinki białe, czyli leukocyty
Człowiek zdrowy wydala w moczu w ciągu doby od 1,5 do 4 milionów leukocytów, co przy rutynowym badaniu osadu moczu odpowiada obecności 1-5 leukocytów w polu widzenia pod mikroskopem. Stwierdzenie w polu widzenia 10 i więcej leukocytów przemawia za istnieniem leukocyturii, tj. zwiększonego wydalania krwinek białych.
 
Do góry