reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Oleśka gratuluję wreszcie poznania płci. Przyznam się, że też czekałam z niecierpliwością na newsa od Ciebie;-).

Teraz musisz się oswoic z tą wiadomością, ale zobaczysz, że będziesz przeszczęśliwa, ze to jednak synek. A tak na marginesie (z moich doświadczeń i subiektywnych obserwacji wynika, że chłopcy są fajniejsi:-p:tak:;-)).
 
Ale szokera mam, normalnie nie mogę wyjść z szoku...:szok::szok:
Wiem, że się za dzień dwa przyzwyczaję do tej myśli, ale na razie to jest jakaś abstrakcja:tak:
Malina, z Afiliacją gadałam przez tel bo dzwoniła żeby się dowiedzieć co i jak, też miała niezłe zdziwko:-D


JUTRO W TAKIM RAZIE OTWIERAM KRAMIK Z UBRANKAMI DLA WASZYCH DZIEWCZYNEK...:-D:tak:
 
Chrupcia dobre, dobre to było:)
Jedno z czego się cieszę to waga, za miesiąć pół kilo na plusie i juz nie ma wykrzyknika koło tabeli wagowej:)

Dziewczyny jakie Wy przyjmujecie preparaty żelaza????
IWI ja biore Ascofer
Oleśka gratuluje SYNKA!!!!!
 
Oleśka przede wszystkim gratulacje!! ciesz się, że wiesz już teraz.. przy porodzie to by była dopiero niespodzianka :-D niejedna z nas była nastawiona na inną płeć a wyszło jak wyszło także Ty też się oswoisz z tą myślą i będziesz kochać młodego jak swoje własne :-D
 
Jakoś przeżyłam dzisiejszą wizytę u dentysty...oczywiście nie obyło się bez bólu ale mam ćwiczyć wytrzymałość na ból tak więc nie będę narzekała!!!
następna wizyta dopiero 14 kwietnia:)
 
Oleśka gratuluję poznania płci, a tym bardziej syna. Zobaczysz chłopcy są cudowni, ja swojego w życiu bym nie zamieniła na córkę - jest kochanym dzieckiem, fakt czasem komuś w mordę strzeli i muszę się nasłuchać, ale jest bardzo rodzinnym i troskliwym dzieciakiem ;)

Ja dziś na poczekalni jak zobaczyłam ten tabun bab to myślałam, że zemdleję.....
Qrw w dodatku pytam, kto teraz wszedł bo ja jestem czwarta na godz. 18.00.... a tu co słyszę? Że się wchodzi jak się przyszło :szok::szok::szok: Ja dalej swoje, że to nie okulista i po to się rejestruję na daną godzinę żeby nie siedzieć pół dnia w tłumie bab w dodatku z grypą.... Qrw królowe pierd.... :angry::angry::angry:
Znajoma tam rejestruje, gadam z nią, ona do mnie, że no tak Panie zadecydowały... a ja na cały korytarz z mordą w stronę oczywiście jaśnie Pań, że ze mną nikt tego nie uzgadniał i skoro tak to ok ja sobie poczekam, ale wszystkie pozarażam. I wiecie co, żadna pierd... hrabianka nie pomyślała, że kobieta z wielkim brzuchem, załzawionymi oczami i zasmarkanym nosem może się źle czuć..... I siedizałam smarkając a co, niech zdychają od jutra france jedne na grypę.

No ale wizyta...
Córcia jest córcią i tak już zostanie, waży 1385g jak na 29t5d ok, położona główką w dół, prezentowała dziś swą ruchliwość, w dodatku bezczelnie się zakrywała :dry:
Słowa gina: szyjka trzyma i tak jak jest to można tak dalej ciągnąć.
Oczywiście kolejne paczki dowcipnej Luteiny do wykupienia, wizyta za 3 tygodnie, zobaczymy co dalej bo maćka za bardzo mi "staje" :-p
Z gabinetu wyszłam o 19.30, w domu byłam po 20.00 :crazy:
 
oooo Magda, rozumiem Twój wqrw:p)).
Ja dziś też robiłam badania (morf i hormony), ale tam, gdzie moja mama pracuje i jak zwykle weszłam bez kolejki:))), a na korytarzu ze 20 bab w ciąży:p, oczywiście patrzyły na mnie jakby miały mnie zaraz zeżrec, ale jakby się któraś odezwała, to mama by ją zje..a, że tu pracuje, więc chociaż jej się tyle należy:), zresztą ja też tam pracowałam, więc tymbardziej, wszyscy mnie znają itd...

Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok i w ogóle już taka duża.
 
Żeby to jeszcze były baby w ciąży.... ale wiesz co, były młode dupeczki i też takie po 40-tce, które tym bardziej powinny mieć poukładane w tych pustych łbach. Tylko w tym chorym kraju większość ludzi traktuje ciężarne jak trędowate, tylko jełopy chyba sami nie wiedzą, że ich matki też pod sercem nosiły takie ciężary...
Ale nic, za 3 tyg. jestem już zarejestrowana i jako pierwsza na 15.30. Jak ktoś mi się wjeb.... to nie ręczę za siebie ;-)
 
reklama
Oleśka, jeszcze raz gratulacje, w jakimś stopniu wiem co czujesz, bo ja byłam w 100% PEWNA, ze hoduję w brzuszku Zosię:-) A Ty babę już masz, więc idealnie!!!:-)
 
Do góry