reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

wiolan, spokojnie, przecież to nie koniec świata. Już niedługo się rozpakujemy i będzie po cukrzycy ;)

Ja stawiam na dziewczynkę!
 
reklama
He he fajnie się czyta te wasze rozważania na temat mojego iksa w brzuchu, pośmiałam się i miłe to takie:tak::-D:tak::-D

Wiolan, trzymaj się, grunt to pozytywne nastawienie, wierzę, że wszystko będzie dobrze:tak:
 
a kurde jaka ja mam glowe:-)

no to kciukasy zacisniete i niech maluch sie ujawnia bo tu ciotki forumkowe z BB juz nie wytrzymuja z ciekawosci:-) acha noi szybciutko zdawaj relacje co i jak ,czekamy czekamy:-)
 
wiolan, trzymaj się i nie załamuj bo dzidziuś to czuje.
Oleśka, ja przeżywam to Twoje usg, jak swoje he he. napisz mi potem sms co masz, bo nie wiem czy będę na forum o tą porę jak wrócisz
 
He he fajnie się czyta te wasze rozważania na temat mojego iksa w brzuchu, pośmiałam się i miłe to takie:tak::-D:tak::-D

Oleska - poproś coby Ci lekarz do czarował drugiego iksa :-) XX
Y na chłopca niech trzyma dla innej laski :)

wiolan - no to się porobiło... dieta i będzie dobrze :-) na prawde lepiej chuchać na zimne.
 
Dziewczyny ja się wbrew pozorom już nie załamuję... chyba psychicznie byłam na to przygotowana..... dziękuję za słowa otuchy.. szkoda mi tylko jednak rezygnacji z tych słodkości.. a przede wszystkim jednak lodów... ale sobie kiedyś tam odbiję:)))))
a do kłucia to ja chyba przyzwyczajona.. 2 lata co drugi dzień brałam dość bolesne zastrzyki, więc się zahartowałam, choć te ukłucia w palec naprawdę to pikuś....
Jak to kiedyś było pięknie zaśpiewane: NIC NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ........:)
Ważne żeby mała zdrowa była....
 
Witam Dziewczynki:-)
Miałam dziś wizytę, maleństwo w porządku, lekarz przepisał mi preparat żelaza, bo mam poczatki anemii:szok:
Aha i oświadczył, że wizyta drożeje... :baffled:
 
reklama
iwi - i tak późno Ci się zaczęła :tak: dasz radę !

Tak mi się przypomniało z dzisiejszej wizyty u położnych: jedna do drugiej "Ty popatrz ona ma hemoglobinę jak słoń! Chyba takiej nie widziałam w ciąży.... " ;-)
Jak się je jak słoń to się ma takie wyniki :-)
 
Do góry