reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
więc tym bardziej będzie miała córkę :-)
zresztą jak dobrze kojarzę, to chyba marzy o drugiej córci :-)
 
reklama
Witajcie.. ja dzisiaj pracowity dzień u lekarzy... Po wczorajszym teście glukozowym dzisiaj zadzwoniłam po wyniki i niestety jestem CUKRZYKIEM !!!! Dostałam przyrząd i cały sprzęt i nakaz kłucia się 4 razy dziennie.. masakra... wyniki niby lepsze od poprzednich ale i tak wg prawa niemieckiego jestem cukrzykiem i koniec....:crazy:
Potem wizyta u mojej Pani doktor.. Mała waży 1100 g wymiary wszystkie zgodne z wiekiem ciąży.. a moje bóle między nogami mogą być spowodowane tym, że ona leży głową w dół i mi naciska na to i owo... a szyjka dalej długa...:-(
Teraz co dwa tygodnie do poradni diabetologicznej i do gina.... a raz w miesiącu musze mieć USG doplerowskie... ze względu na cukrzycę... a i nie mogę sobie w szpitalach wybierać.. jest tylko w pobliżu jeden do którego mogę udać się na poród... więc chociaz ten mam problem z głowy, choć był to niejako nie mój wybór...:(
ech życie....:no::no::no::no::no:
 
Do góry