reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

MadziaMadzia - gratuluję poznania płci...

No Wampi.... i Oleśka... jeszcze Wy nam zostałyście...
 
reklama
madziamadzia, gratuluję córuni :tak:

Ja byłam wczoraj u ginka. Chcąc sprawdzić tętno dzidzi, zawsze podgląda kilka sekund na USG i tym razem było tak samo. Nagle mówi do mnie: "siurek" :szok::szok:
Na co ja: "nie, ma być dziewczynka"
Przybliżył obraz, zmienił kąt i powiedział, że faktycznie dziewczynka, ale że ma takie przerośnięte wargi (nie te na ustach ;)). Ponoć tak się zdarza, ale wraca to oczywiście do normy. Poza tym dzieci po narodzinach mają nabrzmiałe narządy płciowe, łącznie z piersiątkami.
No, ale co chwilę, nazwijmy to grozy miałam, to moje. Już widziałam siebie sprzedająca wszystkie ubranka dziewczęce i kupująca chłopięce, pościel itp. A to już przecen NIET :-D;-) I to na niecałe 3 m-ce przed porodem.
Ech, oby zdrowe było.
USG mam za ok 4-5 tyg.
Miewam często skurcze, tzw sztywniejący brzuch, ale szyjka na szczęście zamknięta i długa, bo 45 mm. Już widzę ten długi okres skracania :wściekła/y:

Byłam tez u endokrynologa. Biorę euthyrox 50mg + 1/4 tbl 25mg i nadal mam niskie TSH oraz FT4. Przez to muszę zgłaszać się do niego co 2-3 tyg i robić wciąż bad krwi.
A jak jest u tych, które też biorą te tabsy? Bo chyba któraś z nas bierze euthyrox.

nataliak, super, że wszystko z dzidzią dobrze i że leniuszek nadal jest leniuszkiem :happy:
 
Tiger ja brałam do połowy grudnia Thyrossan, a teraz tylko Jodid, też mam za niskie Ft4, ale TSH w normie:tak:
 
Ja po wizycie, i mam doła... szyjka skrócona, skurcze się niefajne zaczeły. Lekarz kazał leżeć i dostałam prochy. A jak nie pomoga, do szpitala ;-(
Jakby tego było mało, wracając od lekarza wywinęłam orła na sniegu i potłukłam łokiec i nadgarstek - brzuszek nie ucierpiał ale Tośka chyba się wystraszyła.

A tek się cieszyałm, że w tej ciąży tak dobrze sie czuję, żadnych dolegliwości, a tu oczywiście d..pa!!!
 
Ja po wizycie, i mam doła... szyjka skrócona, skurcze się niefajne zaczeły. Lekarz kazał leżeć i dostałam prochy. A jak nie pomoga, do szpitala ;-(
Jakby tego było mało, wracając od lekarza wywinęłam orła na sniegu i potłukłam łokiec i nadgarstek - brzuszek nie ucierpiał ale Tośka chyba się wystraszyła.

A tek się cieszyałm, że w tej ciąży tak dobrze sie czuję, żadnych dolegliwości, a tu oczywiście d..pa!!!

Ehh... Malinko, to uważaj teraz na siebie. Jakbyś czegoś potrzebowała, to dawaj znać ;-)
 
reklama
Malina, uważaj teraz na siebie. Jakby co, to wal jak w dym. Z Afiliacją pomożemy. Mam nadzieję, że jak trochę poleżysz w domu i odpoczniesz, to wszystko wróci do normy...
 
Do góry