reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Wierzę, że zaraz wszystko wróci do normy po lekach i opcji szpitalnej nie wykorzystam.
No ale dziwna sprawa, tydzień temu szyjka była ok, od tamtej pory jestem przeciez na zwolnieniu, czyli wypoczywam, NIe rozumiem o co kaman...
 
reklama
Ja po wizycie, i mam doła... szyjka skrócona, skurcze się niefajne zaczeły. Lekarz kazał leżeć i dostałam prochy. A jak nie pomoga, do szpitala ;-(
Jakby tego było mało, wracając od lekarza wywinęłam orła na sniegu i potłukłam łokiec i nadgarstek - brzuszek nie ucierpiał ale Tośka chyba się wystraszyła.

A tek się cieszyałm, że w tej ciąży tak dobrze sie czuję, żadnych dolegliwości, a tu oczywiście d..pa!!!
Malina teraz musisz dużo odpoczywac,dbać o siebie a na pewno unikniesz wcześniejszego pobytu w szpitalu!!Trzymam kciuki za Was:tak:...A jaką masz długośc szyjki?...ja na ostatniej wizycie miałam 28mm i lekarz powiedział że jest dobrze...więc nie wiem co sądzić bo dziewczyny piszą że mają ponad 3cm...ale staram się myśleć pozytywnie tak i Ty też myśl tylko pozytywnie!!!
 
Moja szyjka miała 1,5 cm, tydzień temu była prawie 2 razy dłuższa. No kurde, taka zmiana w tak krotkim czasie? naprawdę nie pojmuję
 
Moja szyjka miała 1,5 cm, tydzień temu była prawie 2 razy dłuższa. No kurde, taka zmiana w tak krotkim czasie? naprawdę nie pojmuję
Hmm...może do następnej wizyty się unormuje,tylko teraz duuuuuużo odpoczywaj,zresztą pogoda nie zachęca do spacerów to nic nie tracisz!!!
 
Dziękuję Dziewczyny za gratulacje :-D

Jeszcze raz gratuluje coreczki! Czy coreczek???Madziamadzia, u ciebie to nie sa blizniaczki jednojajowe? Patrzac na twoj suwaczek i cos mi swita, tylko nie jestem pewna czy dobrze... No i gratuluje dobrch wynikow z glukozy.
Córeczka będzie - jedna, chyba, że w następnej ciąży druga :-) A suwaczek ten drugi odlicza dni, które minęły od ślubu ;-)
Ruda gratuluję udanej wizyty :tak:
Malina leż i wypoczywaj jak najwięcej :tak: Będzie dobrze :tak:
 
malina bądź dobrej myśli, może ty tylko przejściowe i po lekach na pewno przejdzie :yes:
 
ja tez sie cieszyłam ze cała ciąza taka spokojna, a dzis cała noc nieprzespana, bół brzucha daje znać o sobie, masakra, ide sie połozyc:no:
 
reklama
ja tez sie cieszyłam ze cała ciąza taka spokojna, a dzis cała noc nieprzespana, bół brzucha daje znać o sobie, masakra, ide sie połozyc:no:
Kurcze mnie też dziś całą noc bolał brzuch...tak jak na okres i się wystraszyłam. Teraz jak wstałam jest dobrze,wziełam magnez i no-spe i zobaczymy.:-(
Ale po nospie coraz więccej zwracam żółcią :-:)no:niedobrze:no::no:
 
Do góry