reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

malina, krewetka, julita nie szalejcie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:tak:.

Ja to nie mam co narzekac, poza tym, że twardnieje mi brzuch (ale nie boleśnie), to nic mi się (tfu tfu tfu) na szczęście nie dzieje.
 
reklama
malina trzymaj się i odpoczywaj ile się da, ja staram się leżeć ile się da.
brzuch twardnieje i mam skurcze, ale jeszcze w czwartek szyjka miała 4 cm i mam nadzieję, że się nie skróciła..
ale jutro mam ktg badanie i usg to się może coś więcej wyjaśni
 
Moja szyjka miała 1,5 cm, tydzień temu była prawie 2 razy dłuższa. No kurde, taka zmiana w tak krotkim czasie? naprawdę nie pojmuję

Malinaa jakie leki Ci przepisali ? I dlaczego nikt nie zaproponował Ci pessaru ? Moja szyjka nie była taka krótka jak Twoja i prawdopodobnie będę miała go założonego 2 marca (bardziej ze względu na niskie ułożenie dziecka).Oczywiscie jeśli będzie coś się działo,to wczesniej.
 
Hej Dziewczyny,
Krewetka i Julita - nie bagatelizujcie proszę problemów z brzuszkiem, nie warto narażać siebie i dzidziusa na stresy i branie niefajnych prochów.
Dziękuję WAM wszyskim za ciepłe słowa :-)
Ja leżę i leżę i chyba zwariuję. Od poniedziałku miałam zacząć aplikację ale d..pa blada z tego wyjdzie..Muszę zadzwonić, ze muszę to jednak przełożyć o tydzień. Lekarz stwierdził, że po tygodniu powinno być lepiej i wrócę do normalnego życia. Oczywiście na razie zero seksu, zero ćwiczeń. No ale tydzień jakoś przezyję
 
Malinaa jakie leki Ci przepisali ? I dlaczego nikt nie zaproponował Ci pessaru ? Moja szyjka nie była taka krótka jak Twoja i prawdopodobnie będę miała go założonego 2 marca (bardziej ze względu na niskie ułożenie dziecka).Oczywiscie jeśli będzie coś się działo,to wczesniej.

Agnieszka, biorę Cordefan i Nospę 3 * dziennie
 
Hej Dziewczyny,
Krewetka i Julita - nie bagatelizujcie proszę problemów z brzuszkiem, nie warto narażać siebie i dzidziusa na stresy i branie niefajnych prochów.
Dziękuję WAM wszyskim za ciepłe słowa :-)
Ja leżę i leżę i chyba zwariuję. Od poniedziałku miałam zacząć aplikację ale d..pa blada z tego wyjdzie..Muszę zadzwonić, ze muszę to jednak przełożyć o tydzień. Lekarz stwierdził, że po tygodniu powinno być lepiej i wrócę do normalnego życia. Oczywiście na razie zero seksu, zero ćwiczeń. No ale tydzień jakoś przezyję
Malina ja też miałam mieć zakładany ten paseer ale lekarz powiedział że poczekamy do następnej wizyty i na następnej wizycie okazało się jednak że nie trzeba więc może i u ciebie sytuacja się poprawi do następnej wizyty!!!trzymam kciuki!!!
A ja ciesze się że mam dziś te wizytę to wszystkiego się dowiem czemu ten brzuch tak się napina...ale musze wam powiedzieć że jak wcześniej mała normalnie się ruszała tak od jakiś 3 dni to szaleje na całego a co gorsza to robi sobie tylko godzinne przerwy i od nowa...dzisiejszej nocy też dawała czadu...więc może dlatego tak mnie brzuch boli????
 
Na reakcję muszę jeszcze poczekać, godzine temu wzięłam pierwszą dawkę, Ale ponoć ten cordefan jest dużo lepiej tolerowany niż fenoteral, po którym są fatalne skutki uboczne w samopoczuciu

Julita - trzmam mocno kciukasy za twoją dzisiejszą wizytę, daj znac jak poszło
 
reklama
Na reakcję muszę jeszcze poczekać, godzine temu wzięłam pierwszą dawkę, Ale ponoć ten cordefan jest dużo lepiej tolerowany niż fenoteral, po którym są fatalne skutki uboczne w samopoczuciu

Julita - trzmam mocno kciukasy za twoją dzisiejszą wizytę, daj znac jak poszło

Ja biorę fenoterol(razem z isoptinem) i czuję się bardzo dobrze.W porównaniu z poprzednimi lekami nawet nie ma o czym mówić.W pierwszej ciązy tez brałam fenoterol i było ok,więc nie było sensu brać czegoś nowego.
 
Do góry