reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Z perspektywy dzisiejszej to to wogóle było mega śmieszne, szkoda że nie było ukrytej kamery hi hi hi wysłałabym gdzieś
 
Shyangel to naprawdę niezła ta babka w przychodni... oj lepiej aby kiedyś się nie pomyliła i nie wpisała jakiejś głupoty w karcie ciąży.... mi też by ciśnienie skoczyło

Komi 5kg... ale masz fajnie... w piątek podemną się chyba waga zarwie:eek:
 
Gratuluję udanych wizytek. Malina cieszę się z tobą :tak:
Tylko powiedziłam lekarzowi że mi brzuchol twardnieje i miewam skurcze jak na miesiączkę i dostałam na to opiernicz że smaruję się kremem na rostępy :szok: Powiedział że te kremy NIC nie dają a są tylko probemem ginekologów bo babki masują brzuchy wcierając kremy co pobudza macicę do skurczów. Mam zakaz używania kremu - powiedział że jak mam predyspozycje do rozstępów to mi NIC nie pomoże a jak nie mam to nic nie będzie i że te kremy to lipa i nabijanie kasy koncernom kosmetycznym ze szkodą dla ciężarnych które później mają twardnienia brzucha, stawianie się macicy i skurcze. :no:

lenkaa - wszystko to prawda co piszesz - jak lezałam z Antkiem w 31 tc z dozylną tokolizą zeby zatrzymac przedwczesny porod to nawet brzucha nie wolno bylo dotykac, a co dopiero smarowć kremem.

Dotykanie i gładzenie brzucha powoduje skurcze macicy :(

wiadomo, te dziewczyny ktore chodzą książkowo - nie mają sie czym martwić..
 
Ostatnia edycja:
lenkaa - wszystko to prawda co piszesz - jak lezałam z Antkiem w 31 tc z dozylną tokolizą zeby zatrzymac przedwczesny porod to nawet brzucha nie wolno bylo dotykac, a co dopiero smarowć kremem.

Dotykanie i gładzenie brzucha powoduje skurcze macicy :(

wiadomo, te dziewczyny ktore chodzą książkowo - nie mają sie czym martwić..

No widzisz julienx, a na kremach na rozstępy powinno być to napisane, że każna kobieta powinna używac kremu w porozumieniu z ginekologiem, bo dla mnie było raczej oczywistym że moge używać takiego kremu i nie muszę się konsultować. A dodatkowo te drogie kremy na rozstępy dla cężarnych - typu mustella są baardzo gęste- jak maść, więc wręcz wymuszają intensywne wsmarowywanie i w efekcie robi się masaż. Ja co prawda używam tylko ziajki - ona jest jak lotion ale mimo to lekarz kazał dać sobie spokój.
 
no Shyangel, nieźle:eek: Może faktycznie po prostu babka miała zły dzień, ale jak sie ma zły dzień i obsługuje przychodnię to trzeba dwa razy wszystko sprawdzać, co ona nie wie:sorry:
Ja mam dzisiaj wizytę na 16tą. Ostatnio gin coś mówił że będzie organy dziecka mierzył, myślałam że na połówkowym już to zrobił:eek: No ale skoro będę mogła syncia podejrzeć na usg to nie mam nic przeciwko, niech sobie go mierzy i dziś:-)
 
Ja smaruję brzuch mleczkiem Oriflame, ono jest bardzo leciutkie i świetnie się wchłania, ale od wczoraj co chwilę mam brzuch twardy, zapytam na wizycie co się dzieje i czy to może być od smarowania
 
Ja nie smaruje się niczym już od dłuższego czasu, smarowałam brzuch na początku ciąży zwykłą oliwką dla dzieci. Brzuch czasem mi twardnieje owszem ale trwa to maksymalnie 40 sekund i znowu jest normalny :p Głaszczę go często szczególnie jak mała kopie albo jak słuchamy razem muzyki bobaska :)
 
reklama
I po wizycie:-) Mały zdrowy, waży 900 gram, a ja przytyłam 5,5 kg. Na zdjęciu buźka mojego syneczka, z prawej strony profilem, noskiem w lewo. To na środku to pępowina;-) A na dole noga, hihihi
 

Załączniki

  • 16-29-46.jpg
    16-29-46.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 33
Do góry