reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

To ja dołączam do dziewczyn po udanych wizytach... :)
Byłam w piątek u mojej doktorki. Niestety nie było usg więc nie zobaczyłam mojego urwisa:(
Zbadała mnie tylko i cały czas wszystko przechodzi idealnie:-) tak, że nie mogę narzekać;-) Dostałam skierowanie na ta glukozę ... :sorry:
Porozmawiałam z Nią na temat szpitalu, który mnie interesuje... i znów mam pustke w głowie...
 
reklama
Ja również jestem po wizycie, miałam w piątek. Nie miałam robionego USG, lekarz zbadał mnie tlko na fotelu. Szyjka jest ok, mimo iż moj dzieć cały czas siedzi sobie niziutko, brzuch też mam bardzo nisko. No i dostałam skierowanie na morfologie, mocz i glukoze, ale badania zrobie dopiero pod koniec lutego.
 
Oderałam wyniki - i jestem przeszcęśliwa :-) Biochemia czyli testy wątrobowe wyszły ok :-) za to morfologia słaba, tzn przekroczenia mam niewielkie no ale anemia jest. Ale to przeżyję.
Wreszcie odetchnęłam, bo bałam się okrutnie
 
Jeju, Dziewczyny, ulga olbrzymia!!!!
Obiecałam sobie, że już więcej nie będe się schizować zdrowiem Tosi - musi być zdrowa i wszystko będzie dobrze :-)
Dzięki Dziewczyny :-)
 
reklama
Do góry