reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Aga fajnie że z Tomusiem wszystko dobrze:-) 19 też mam ktg... ale mysle że skurczy nie ma, bardziej sie martwię o szyjkę bo mój mały cały czas niziutko kopie...
Agnieszka ale szyjkę masz cały czas taką czy była dłuższa? bo u mnie 3cm to od początku ma...

Oleśka nie martw sie kg... po porodzie będziemy wspólnie się wspierać w gubieniu niepotrzebnego balastu:tak:

Właśnie o to chodzi,że miałam dłuższą szyjkę i troszkę się skróciła
 
Odebrałam wyniki i jak się dowiedzialam to ogólnie jest oki:-)
Hemoglobina tylko w dolnych granicach normy, bakterie w moczy tylko nieliczne, a glukoza 95mg , a po dwoch godzinach wypicia 75g - 93,35 mg
 
Ja dziś po wizycie :-)
Moja mała gigantka znów urosła :-p
USG z wymiarów dzidzi wylicza dziś 27 tc i 1 dzień, a termin porodu na 11 dni wcześniej niż był planowany na początku - aż się ginka zdziwiła :-D

Mała waży 1100 gram :-)

Czekamy na siatkarkę :-D
 
reklama
Do góry