reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
wampi pewnie dziadkowie tak kochają Twoje pierwsze dziecko, że teraz nie będą mogli doczekać się kolejnego wnuka, także głowa do góry :-)
 
mhm... a mnie wyszło że nie jestem córką moich rodziców :-( tata ma zielone mama niebieskie a ja :-) brązowe. więc albo w szpitalu mnie podmienili albo jakiś wybryk natury ze mnie :-D
 
Pierwsze "fotki" w necie mojego dzieciaczka:-)

Płeć NN. Tak było ułozone, ze lekarz mial problem ze sprawdzeniem kosci i przeziernosci. Ale w koncu dało radę:tak: Wszystko OK!!!!!!

A bliźniaki ewcia7 super!
 

Załączniki

  • chrupiatko 12_5tc.jpg
    chrupiatko 12_5tc.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 48
  • buzia chrupiatka 12_5tc.jpg
    buzia chrupiatka 12_5tc.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 50
Przepiękne maleństwa:-)
a pamiętam gdy zachwicałyśmy się malutkimi kropeczkami a tutaj takie śliczne maluszki
 
reklama
a co gdy ktoś ma szare?? ale chyba z szarych i szarych wyjdą szare??
Penie że najwazniejsze żeby dziecko urodziło sie zdrowe ale jak widdać większość ma jakies marzenia co do płci. Ja również. Jak tylko myślałam ze kiedys będę miała dzieci to zawsze pierwsza będzie dziewczynka. Teraz to sama nie wiem czy to przeczucie czy raczej ukireunkowałam sie swoimi pragnieniami. Ale fakt faktem że gdzies w głebi czuję ze to córka i czasem nawet sie musze hamować zeby nie mówisz ona, bo niestety na wczorajszym usg gin nie cjciał jeszcze nic wyrokować. Ale mam nadzieje, wielką nadzieję ze moje marzenie sie spełni. Do potwierdzenia tego faktu niestety musz epoczekac jeszcze miesiac do następnego usg
 
Do góry