reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

aaaaa rozumiem :) a ile płacisz ze prywatną wizytę? ja 70 zł ale mam tylko zwykłe usg :)
Aga to ja za prywatna wizytę płacę 60zł, za każdym razem dostawałam po 3 zdjątka fasolki. Dodam tylko może że moja rodzinna miejscowość nie jest zbyt dużą aglomeracją dlatego tez i ceny nie są aż tak bardzo przytłaczające z czego się niezmiernie cieszę :tak:
Teraz byłam państwowo bo lekarz prywatnie zalecił mi spora ilośc badań i jak recepsjonistka policzyła mi ile powinnam zapłacic za zrobienie tych badań prywatnie to podziękowałam ( 240zł) i poszłam państwowo po skierowanie a te pieniażki przeznacze na dzidzie ale w inny sposób;-)
 
reklama
rozumiem, ja n badania poszłam też państwowo bo też mi coś koło 290 zł wychodziło :szok:
a do lekarza do Poznania chodzę, i myślę ze cena taka bo to ciąza a w ciąy bierze sie mniej, bo przecież częsciej się chodzi :)
 
To ja już nic nie rozumiem, robiłam sobie badania PAŃSTWOWO ze skierowaniem (cyto, toxo, krew, mocz i coś tam jeszcze) i zapłaciłam 260zł :wściekła/y:
 
andziak1 o matko to ładnie :confused: ja to odrazu jak z tym kwitkiem poszłam to sie pytam czy to płatne czy nie i całe szczęście państwowo nie jest płatne.
Może Ty poszłaś z tym skierowaniem na badania do analityki gdzie nie respektują tego skierowania i zrobili Ci jak prywatnie?
U mnie to jest tak że jak dostałam skierowanie to mogłam iść z tym skierowaniem do analityki która mi zalecili bo odrazu się spytałam gdzie mam się udać i wszystko było ok. A jak wcześniej byłam w tej samej ananityce tylko świstek z badaniami miałam od kogoś innego to już cenniczek i wyliczyli ponad dwie stówy:sorry:
 
Śliczna dzidzia Shyangel :-)

Kurcze, 60, 70 zł. to jeszcze znośnie, ja płacę 100 zł za każdą wizytę :no:, do tego musze chodzić częściej...
 
andziak1 o matko to ładnie :confused: ja to odrazu jak z tym kwitkiem poszłam to sie pytam czy to płatne czy nie i całe szczęście państwowo nie jest płatne.
Może Ty poszłaś z tym skierowaniem na badania do analityki gdzie nie respektują tego skierowania i zrobili Ci jak prywatnie?
U mnie to jest tak że jak dostałam skierowanie to mogłam iść z tym skierowaniem do analityki która mi zalecili bo odrazu się spytałam gdzie mam się udać i wszystko było ok. A jak wcześniej byłam w tej samej ananityce tylko świstek z badaniami miałam od kogoś innego to już cenniczek i wyliczyli ponad dwie stówy:sorry:

Nie dopytałam się może to dlatego, że skierowanie miałam od internisty a nie od ginekologa, ale to ma w ogóle znaczenie? Nie ważne już przepadło. :wściekła/y:
 
Nie dopytałam się może to dlatego, że skierowanie miałam od internisty a nie od ginekologa, ale to ma w ogóle znaczenie? Nie ważne już przepadło. :wściekła/y:

To na pewno dlatego, i nie przejmuj się, wiadomo że szkoda (tyle kasy ufff!) ale już teraz będziesz dokładnie wiedzieć.
Ja chodzę prywatnie, 80zł wizyta i za badania muszę płacić. Niestety w moim mieście zostało 2 ginów z nfz i obaj to krwiopijcy i rzeźniki, wolę płacić niż iść do nich!
 
Jeżeli chodzi o wygląd to ja mojej rodzince wyliczyłam jak moje dziecko prawdopodobnie będzie wyglądać. Na 75% będzie miało zielone oczy i brązowe włosy i na 80% będą kręcone.

Melodie, a jak to się liczy? Domyślam się że ma to coś wspólnego z genetyką, ale skąd można wiedzieć które geny są recesywne?
 
reklama
Do góry