reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Ja już po wizycie. Mały rozwija się idealnie, niestety nie wiem ile waży itd, bo dr sprawdzał tak orientacyjnie, ale termin z kolejnego usg wychodzi na 26.04. Szyjka w porządku, brzuszek akurat miałam miękki, ale i tak mam brac nadal magnez 3 x dziennie. Na bakterie nie dostałam nic, bo lekarz musi zobaczyc wynik, więc jak będę już miała, to mam wysłac skan, a później zgłosic się po receptę. Słyszeliśmy serduszko i też pięknie, miarowo bije:tak:.
Następna wizyta 9 marca i wtedy bedziemy robic ktg i umówimy się na oglądanie szpitala.

Krewetka ja już od paru lat używam pasty elemex, ale dziąsła i tak mi krwawią. Zresztą moje zęby to porażka, więc na nie działa tylko dentysta:sorry:.
 
Estragon super że wszystko u Was ok:)

Ja tez mam od początku leukocyty w moczy nieznacznie ponad norme, natomiast z morfologii to już na maxa. Nic z tym nie robiłam, ostatnie badania na szczęście wyszły lepiej. Dodatkowo robiłam CRP żeby sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego.
Tysia mi lekarz powiedział tylko że dla kobiet w ciąży podawane normy przez laboratorium nie są aktualne.
 
Hej:-)

Ja z rana zaliczyłam badania, mocz, morfologia i test z obciążeniem glukozą 75g.
Nie bylo to takie zle, moze dlatego ze pani wcisnela mi cytrynke:tak:

A na krawawienie dziasel polecam KIN GINGIVAL, plyn do plukania jamy ustnej.
Polecila go mojemu mezowi ostatnio dentystka, a kupywalo sie go w sklepie zaopatrujacym stomatologow.
Produkt godny polecenia:tak:
 
znacie jakiś dobry sposób na zmniejszenie krwawienia dziąseł?
Ja nie znam niestety, a szkoda bo też mam ten sam problem. W ciąży bardzo często dopada nas - przyszłe mamusie taka nieprzyjemność :baffled: W I ciąży też miałam ten problem, wiecie jak przeszło? Jak się Kamil urodził hihihi

estragon dobrze, że wszystko u Was w porządku ;)
 
estragon fajnie, ze wszystko w porządku, no i kurcze będziesz kwietniówka jak nic :-p
ja dziś wieczorem mam wizytę:-) już się nie mogę doczekać :tak:
 
reklama
witajcie:-)

kurcze jak te tygodnie szybko leca ja nie moge:-)

ja wizyte mam 16 lutego,kurde czy was tez tak boli krocze,normalnie jagby mnie ktos tam kopnal:wściekła/y:
 
Do góry