reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Miałam dziś usg i wizytę u swojego lekarza prowadzącego...

wiesci mam w sumie stabilne...

mała wciaż jest spozniona o 10 dni

ale w ciagu ostatnich 4 tyg (od ostatniego usg) dysproporcja sie nie powiekszyła... i to mnie bardzo cieszy, bo lekarz powiedział, że odkładamy temat...

Wazy teraz 900 g

czeka mnie coprawda usg za nastepne 4-5 tyg - jeszcze raz kontrolne w kierunku hipotrofi... ale jakos juz mi ulżyło na sercu

Morfologia w normie
Mocz w normie
Szyjka sie nie skróciła
Leki rozkurczowe działają
Glukoza 50 g po 1h - 106
Toxo - negatywna

następna wizyta za miesiac 9 marca :)

Lekarz pokazywał mi buzkę w 3d małej, ale złosliwie zasłoniła oczy i nos rączką.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julienx ostatnio chyba była większa różnica?
Ja się nie znam ale skoro mogą być dzieciaczki o 10 dni do przodu do do tyłu chyba też, po prostu filigranowa kobietka będzie;-)I waga 900g to chyba całkiem ok? Super że wyniki w porządku i byle dalej do przodu:tak:
Estragon daj znać jak po wizycie
 
julienx to fajnie ze jest wszystko dobrze, dobrze ze wyniki też ok. a co do małej to mój jak byłam na wizycie kontrolne to buzie zasłonił a nogi rozłoży tak dla pewności ze chłopak jest.
 
U mnie niestety zaczął się okres leżenia i odpoczywania...moje ciśnienie zaczęło wariować na szczęście już jest ok. ale miałam już jechać do szpitala do tego te bóle brzucha i twrdnienie...:no:
teraz jadę na nospie 3 razy dziennie oby tylko nie trafić do szpitala:baffled:
martyna też miałam problem z twardnieniem i bólami brzucha, mi Nospa nie pomogła. Gin zalecił mi Luteinę dowcipną i powiem szczerze spodziewałam się większej poprawy,ale lepsze to niż nic. Co do ciśnienia to Ci nie poradzę nic bo u mnie jest jak u człeka w stanie agonalnym.... czyli potwornie niskie.
Natomiast z bolesnym twardnieniem to się najlepiej skonsultuj z lekarzem. Kurcze i nie idź do szpitala, niech chłopaki siedzą spokojnie i czekają do maja ;)

Dziewczyny nie stresujcie się, wiem wiem łatwo mówić. Ja sama w ciąży kończyłam studia, młody się urodził w grudniu więc i blisko sesja była, do tego praca dyplomowa.... i praca na etacie. Sama się teraz dziwię jak ja to wszystko pogodziłam.....
Głowy do góry!!!
 
Tez 10 dni zamiast na 8 maja - na 18 maja

Najwazniejsze jak powiedział Pan doktor, ze roznica sie nie pogłębia


Julienx - to dobrze, że rośnie równo :-)
A to usg to jest to, które robi sie około 30tc?

Bo ja mam wizytę 17 lutego i się zastanawiam, czy mam się nastawiać na podglądanie Tosinki?
 
Julinex, ja sie nie znam, ale roznica 10 dni, to chyba zadna roznica. O tyle to moglo ci sie jajeczkowanie przesunac...:oo:
 
reklama
dziewczyny dobrze że wszystko dobrze, a jak dzidzia wieksza to chyba dobrze prawda? My jutro idziemy na wizyte do ginekologa i aż sie troche boje bo bede miec kogos nowego i jeszcze nie wiem kogo. ide tez do ortopedy po to zaswiadczenie do ciecia. Pozdrawiam i mzykam do nauki:((((((((
 
Do góry