reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Cześć Foremki :))

Teraz odsłona mojego na 75% chlopczyka :-) 12 tc
Widać nóżkę, rączkę i paluszki - to te kropeczki. Ale zastawiam się dlaczego jest ich teraz sześć, a jak liczyliśmy na USG, to było pięć :tak:
Wygląda tak, jakby Maleństwo miało w buzi kciuka, ale lekarz nic o tym nie mówił.

Piękneeee......z profilu dzieciaczki pięknie wyglądają.
 
no to jest chyba oczywiste ale chodzilo mi wlasnie o kwestie plemnikow tzn jesli stosunek ma miejsce w czasie owulacji lub tuz po niej to wieksze szanse sa na zaplodnienie plemnikiem meskim.

O tym nic mi nie wiadomo ale uczono mnie, że plemniki mają jednakowa siłę (męskie i żeńskie) i nie dowiesz się które sa męskie a które żeńskie wcześniej niż po zapłodnieniu.

Ja nic nie wiem. Mi to chyba obojętne. Ale wszyscy wokoło maja jakieś zyczenia. Jakbym była fabryką do robienia dzieci na zamówienie. Tatuś chce synka, dziadkowie córkę, babcie chca synka, prababcie córkę. Słowo daję. Oni zdurnieli na starość.
 
Mi wychodzi chłopiec :-), z testu wieku krwi też chłopiec :tak:. Sprawdzałam z tym chińskim koleżanki i się zgadza ma synka (z tabelki też wyszedł synek).
A mnie właściwie jest obojętne, najważniejsze, by dzidziuś był zdrowy :-D

W takim wypadku z tej tabelki wychodzi mi dziewczynka a z krwi chłopiec. Mysle, że rodzinka powinna być usatysfakcjonowana. :D
 
berbel, Twoje maleństwo jest najbardziej wyraźne. Śliczne !! Moje na zdjęciu wyglądało jak duszek Kacper. :D Główka tułów w kształcie duszka i rączki tak podwinięte. Lekarz śmiał się, że maleństwo się zasłania. Wkleję zdjęcia później :)
 
Dziękuję za miłe słowa :happy2:

Faktycznie z profilu Maleństwa lepiej wyglądają. Jak zobaczyłam swoje w 12-tym tyg przodem, to aż wszyscy troje (MM, gin i ja) zodnie stwierdziliśmy, że jak mały kosmita, kótremu czaszkę prześwietlono ;-)
A to przecież nasz Skarb !

Zobaczę w ten czwartek czy dużo się zmienił i czy nadal może być chłopcem, o ile ten lekarz mówi tak szybko.
 
reklama
O tym nic mi nie wiadomo ale uczono mnie, że plemniki mają jednakowa siłę (męskie i żeńskie) i nie dowiesz się które sa męskie a które żeńskie wcześniej niż po zapłodnieniu.

Ja nic nie wiem. Mi to chyba obojętne. Ale wszyscy wokoło maja jakieś zyczenia. Jakbym była fabryką do robienia dzieci na zamówienie. Tatuś chce synka, dziadkowie córkę, babcie chca synka, prababcie córkę. Słowo daję. Oni zdurnieli na starość.

Mnie uczono że męskie plemniki są szybsze, za to szybciej giną, żeńskie wolniej płyną, za to dłużej żyją.

A u mnie w rodzinie jest podobnie, nawet gorzej, bo nie dość że sto tysięcy życzeń od każdego innych, to niektórzy zaczęli się do mojego brzuszka zwracać imionami. I to takimi których nie nadam dziecku za żadne skarby świata, np. prababć - Franciszka Józefa:szok:, albo Daniel - imię mojego byłego:wściekła/y:.
W jednym się zgadzają, ma mieć blond kręcone włosy, niebieskie oczy. Co to, faszyści?? Poza tym to mało prawdopodobne, oboje z mężem mamy zielone oczy, ja jestem brunetką a on szatynem. No nie głupota??

Uff, aże mi lżej...:-)
 
Do góry