reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Moja mama mówi, ze chłopak-pewnie ma już dosyć bab w rodzinie, z kolei teściowa mówi, że-dziewczynka, ona ma brata i dwóch synów, więc pewnie chłopów tez ma dośc...;-):-D
A ja chce parkę :-p a że za "jednym strzałem się nie udało" niech najpierw będzie córka, żebym mogła się "oswoić" :-)
 
reklama
widzę, że większośc z Was marzy o córeczce. Ja jakoś zawsze chciałam miec starszego brata, a mam młodszą siostrę, której nigdy nie zamieniłabym na 100 braci:-). I też od dawna wiedziałam, czułam, że będę miec synka. U mnie w rodzinie nie ma w ogóle dzieci- będę pierwsza i powiem szczerze, że chyba też nie widziałam tak dokładnie małego chłopca:zawstydzona/y::rofl2:. Za to jak będzie córeczka, to będzie jeszcze większa niespodzianka, bo niespodziewana:-D.
 
Ja jednak będę trochę rozczarowana jeśli okaże się że to chłopiec :sorry::sorry::sorry:
Wiem, że to głupie, bo najważniejsze, żeby zdrowe było itd....ale taka jest prawda :zawstydzona/y:
Ja po prostu sobie nie wyobrażam siebie z synkiem :eek: od dzieciństwa wiedziałam, ze będę miała córeczke....może temu ,że babcia ma siostrę,mama ma siostrę,ja mam dwie siostry,ciocia ma córke....Same baby! I jak tu chłopca wpasować???:-(
Ja chyba nawet "męskiego" niemowlęcia w całej okazałości nie widziałam :zawstydzona/y:
aniu nie martw sie ja tez bedac w 1 ciazy nie wyobrazalam sobie ze urodze synka,botak pragnelam corki,marzylam wrecz,jak okazalo sie w 15 tyg na usg ze chlopczyk to przez pare godzin plakalam,tak glupia ale plakalam,ale jakos sie przyzwyczailam i jak urodzil sie synek,milosc ponad wszystko!!!! nie wyobrazam sobie aby np moj Krystianek byl Gabrysia,jest najcudowniejszym synkiem na swiecie,zobaczysz jezeli tez urodzisz chlopca pokochasz je bezgranicznie a co do okazalosci maluszka malego,to nie mrtw sie:-)pomniejsz swego meza parenascie razy i zobaczysz:-)
 
aniu nie martw sie ja tez bedac w 1 ciazy nie wyobrazalam sobie ze urodze synka,botak pragnelam corki,marzylam wrecz,jak okazalo sie w 15 tyg na usg ze chlopczyk to przez pare godzin plakalam,tak glupia ale plakalam,ale jakos sie przyzwyczailam i jak urodzil sie synek,milosc ponad wszystko!!!! nie wyobrazam sobie aby np moj Krystianek byl Gabrysia,jest najcudowniejszym synkiem na swiecie,zobaczysz jezeli tez urodzisz chlopca pokochasz je bezgranicznie a co do okazalosci maluszka malego,to nie mrtw sie:-)pomniejsz swego meza parenascie razy i zobaczysz:-)
U mnie tez miala byc corcia jak mi jeszcze moja gin powiedziala ze na 70 % to bylam wniebowzieta do czasu, po jakim tygodnu wyladowalam na podtrzymaniu i jak mi pan doktor zrobil usg to zawolal pielegniarke i powiedzial " zobacz jakiego ma duzego "a spioszki juz lezaly w domu rozowe :)
 
Ja w pierwszej ciąży czuła że będzie dziewczynka i nawet nie brałam pod uwagę chłopca... tak się składa że mam córeczkę
teraz czuję że będzie chłopiec... i pewnie tak będzie:-)
 
ja czuje ze dziewczynka, a raczej bardzo bym chciała, ale jak rozglądam się za ciuszkami to jeszczejakoś bardziej neutralne, choć mam kilka ciuszków błękitnych, ale co tam, dziewczynce tez można wszystkie kolory ubierać :-)
 
reklama
Zdjęcie musze zeskanować wiec wkleje pozniej.

Z maluchem wszystko w porządku, 5 paluszków, kośc nosowa cała, przezierność karkowa w porządku.
Dzidzia ma 6,5 cm
Teraz z usg wyszedl mi termin na 7 maja :)
 
Do góry