reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Czeeeeeeesc dzisiaj roznosi mnie radosc!!! bylam na pierwszym usg :-) i od razu zakochalam sie w naszej kruszynce:happy2:
 

Załączniki

  • PICT0021.JPG
    PICT0021.JPG
    42,3 KB · Wyświetleń: 73
reklama
berbel, Kruszynka podobna do Ciebie, ma Twoje oczy ;-);-)
świetne ujęcie.
megid u Ciebie też super Maleństwo

Ja zawsze się wzruszam na taki widok, na wieści o ciąży, narodzinach...
Mogłabym mieć gromadkę dzieci. Uwielbiam to poświęcenie - od noworodka, poprzez niemowlaka, aż po przedszkolaka (na razie tyle, bo jeszcze starszych nie mam, hehehe)

dobranoc
 
berbel, Kruszynka podobna do Ciebie, ma Twoje oczy ;-);-)
świetne ujęcie.
megid u Ciebie też super Maleństwo

Ja zawsze się wzruszam na taki widok, na wieści o ciąży, narodzinach...
Mogłabym mieć gromadkę dzieci. Uwielbiam to poświęcenie - od noworodka, poprzez niemowlaka, aż po przedszkolaka (na razie tyle, bo jeszcze starszych nie mam, hehehe)

dobranoc

:-)
 
Megid doskonale widać jak ssie paluszek - super.
Moja dzicia na wczorajszym usg - siedziała...

A Antosia przyłapalismy kiedys w 30 tyg jak - dłubał w uchu :) - zostało mu do dziś :)
 
Megid doskonale widać jak ssie paluszek - super.
Moja dzicia na wczorajszym usg - siedziała...

A Antosia przyłapalismy kiedys w 30 tyg jak - dłubał w uchu :) - zostało mu do dziś :)



Teraz wiem jak sie czuja dume mamy;-) cudowne uczucie!!!
a wiecie... mama opowiadala mi jak byla w ciazy z siostra ze czula jak sis krecila stopka w jedna strone. Jak siorka miala pare miesiecy i zasypiala to spod kocyka wystawala stopka ktora krecila w prawo. Niesamowite prawda?? to jest normalnie cud!!!:-)
 
a to nasza dzidzia.......
na 1 twarzyczka,,,,prawy policzek podparty prawa rączką.....widac małę uszko...
 

Załączniki

  • CSC_0545twarz zmniej.JPG
    CSC_0545twarz zmniej.JPG
    54,1 KB · Wyświetleń: 68
  • CSC_0543zmniej.JPG
    CSC_0543zmniej.JPG
    57,1 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Foremki :))

Teraz odsłona mojego na 75% chlopczyka :-) 12 tc
Widać nóżkę, rączkę i paluszki - to te kropeczki. Ale zastawiam się dlaczego jest ich teraz sześć, a jak liczyliśmy na USG, to było pięć :tak:
Wygląda tak, jakby Maleństwo miało w buzi kciuka, ale lekarz nic o tym nie mówił.
 

Załączniki

  • DSC_5486bbusg.jpg
    DSC_5486bbusg.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 89
Do góry