reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

komi z autopsji wiem, że te kalendarze to rzadko trafiają w dokładną datę owulacji. ostatnio z ginem analizowaliśmy mój cykl bo według usg ciąża wychodziła o tydzień starsza niż patrząc na OM. No i powiedział że pewnie owulka była wcześniej, te nasze nieprzewidywalne organizmy ;) data porodu zmienia mi się co wizytę... ;)

Mamusia14 też mnie te kalendarz upewnił że będzie córka, bo będzie i już! :)
zanim mi gin potwierdzi płeć to pewnie urodzić zdążę ;/ ehh z tą jego ostrożnością oszaleć można.
 
reklama
Mi z tego kalendarza chińskiego jakby nie patrzeć wychodzi synuś :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) hip hip huraaaaaa. Jakies takie wcześniejsze zabobony które wyliczałam to tez mi wychodziło że chłopiec, sama mam przeczucie że chłopiec. Zobaczymy kiedyś na usg co tam siedzi u mamusi w brzuszku, ale ciekawa jestem strasznie:sorry:
 
Chyba wszystkie jestesmy ciekawe pluci..:)nie ma co sie oszukiwac.;-)

masz racje :tak: tym bardziej nie mogę się doczekać że będzie wtedy wiadomo czy moge inwestować w te śliczniaste różowe ciuszki czy w niebieskie też ładne...

kurcze dziewczyny a wiecie co jest najgorsze? że przy dziewczynkach płeć potwierdzają o wiele później niz u chłopców. Mojej koleżance lekarz potwierdził w 13tc że będzie miała chłopca, teraz w 17tc dostała potwierdzenie w 100% ale jej zazdroszcze... można wtedy do dzieciątka mówić po imieniu i jest tak jakoś pewniej, inaczej ;-)
 
Ja jednak będę trochę rozczarowana jeśli okaże się że to chłopiec :sorry::sorry::sorry:
Wiem, że to głupie, bo najważniejsze, żeby zdrowe było itd....ale taka jest prawda :zawstydzona/y:
Ja po prostu sobie nie wyobrażam siebie z synkiem :eek: od dzieciństwa wiedziałam, ze będę miała córeczke....może temu ,że babcia ma siostrę,mama ma siostrę,ja mam dwie siostry,ciocia ma córke....Same baby! I jak tu chłopca wpasować???:-(
Ja chyba nawet "męskiego" niemowlęcia w całej okazałości nie widziałam :zawstydzona/y:
 
masz racje :tak: tym bardziej nie mogę się doczekać że będzie wtedy wiadomo czy moge inwestować w te śliczniaste różowe ciuszki czy w niebieskie też ładne...

kurcze dziewczyny a wiecie co jest najgorsze? że przy dziewczynkach płeć potwierdzają o wiele później niz u chłopców. Mojej koleżance lekarz potwierdził w 13tc że będzie miała chłopca, teraz w 17tc dostała potwierdzenie w 100% ale jej zazdroszcze... można wtedy do dzieciątka mówić po imieniu i jest tak jakoś pewniej, inaczej ;-)
ja osobiscie wolalabym kupowac te sliczne rozowe cudenka...:-):-):-):-):-)
 
Mamusia14 ja mam tak samo...

anusiak-białystok jeśli Cię to pocieszy to ja też sobie nie wyobrażam żebym teraz miała mieć chłopca. nie wiem jakoś tak sie nastawiłam że pierwsza będzie córeczka a potem jeszcze 2chłopców rozbójników :-) hihi a chłopak by się i u Ciebie jakoś wpasował ;) takie maleństwo to zawsze radość! będzie doooobrze :*
 
Anusiak-białystok, nic się nie martw, będziesz zadowolona i z chłopca gdyby się zdarzył:tak: A jeśli tak, to Twoja rodzina będzie zachwycona i wniebowzięta, zobaczysz jak się będą prześcigać żeby go pobawić:-D
 
reklama
Taka cwana jestem, a też mi się córka marzy... Śniła mi się raz dziewuszka, a raz chłopak, tylko trochę starszy. A z kalendarza chińskiego wychodzi chłopisko jak byk!
W mojej rodzinie jest dzieciaków pół na pół, tak że co by nie było to i tak będzie dobrze (albo źle jak np dla teściowej:sorry:)
 
Do góry