reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kasiu ja dostałam recepte na spirytus w szpitalu takze sie nie martw..

Jesli chodzi o majtki to jednak proponuje Ci te siatkowe bo po pierwsze sa przewiewniejsze a po drugie mozna je bnisko załozyc a nie tak jak te jednorazowe- pampersiakiz fryzeliny co przy cesarce ma znaczenie....

Kosmetyki mam mieszane... bo i z oliatum i nivea i pampersa
 
Wiecie co pępek noworodka mnie przeraża :szok::szok::szok: ja nie wiem czy będę potrafiła się nim zająć. Osłabia mnie tak jak temat cewnika. Fobię mam :szok::szok::szok:
EDIT: wczoraj mój mężuś odebrał wózek (roan model marita) ze sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Babcia też ;), dziadek marudzi że za wysoki. To się z niego śmiałam że rączkę można regulować a poza tym i tak będzie z nim spacerował dumny jak paw :)))
 
Ostatnia edycja:
u nas zawsze po prodzie naturalnym tez...nei wiem czy to norma ogolna czy tylko u nas...
 
Cewnik zawsze tylko przy cesarce. Przy naturalnym nieeee ;-)
No chyba, że coś się szczególnego dzieje, ale to raczej w wyjątkowych przypadkach jak mama np. po porodzie nie potrafi moczu oddać. Tak przynajmniej u nas to wygląda.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry