reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nam na szkole rodzenia mowili, ze taki fotelik starcza zazwyczaj do 1 roku zycia. Trzeb zmienic na wiekszy jesli dziecko przekroczy te 13 kg lub gdy jego glowa wystaje juz nad gorną czesc fotelika, tzn. jesli dziecko siedząc jest wyzsze, niz fotelik ;-)
 
reklama
ja też czekam na ostatnie rzeczy i nie ma głupich, pakuję się już - jakoś mam wrażenie, że się nie wyrobię :sorry: jeszcze pare rzeczy na allegro chcę zamówić ;-) ja będę miała dwie mniejsze torby, w jednej dla siebie rzeczy a w drugiej dla dziecka :-D
 
Nam na szkole rodzenia mowili, ze taki fotelik starcza zazwyczaj do 1 roku zycia. Trzeb zmienic na wiekszy jesli dziecko przekroczy te 13 kg lub gdy jego glowa wystaje juz nad gorną czesc fotelika, tzn. jesli dziecko siedząc jest wyzsze, niz fotelik ;-)

My zmieniliśmy po 9 miesiącu. Na rok to wystarcza raczej przy tych "malutkich" i "drobnych" dzieciach ;-)
 
Małe pytanie: czy ktoś z Was, oprócz mnie, nie prał jeszcze i nie prasował rzeczy dla maleństwa?

Ja ciągle z tym zwlekam, bo chcę, żeby rzeczy były dla małej świeżutkie i pachnące a nie takie wyleżane w szafce, ale coś czuję, że już niedługo wytrzymam, bo mnie instynkt wicia gniazda pogania... ;-)
 
Leika nie martw się ja jeszcze też nic nie prałam i nie prasowałam:-) Jakoś nie mam weny żeby się za to zabrać, ale myśle że już czas najwyższy bo nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne
 
Leika ja jeszcze nic nie ruszyłam. Wszystko leży i czeka.

my fotelik zmieniliśmy jak Oliwia miała 8 miesięcy bo nie mieściła się w nim.
 
Małe pytanie: czy ktoś z Was, oprócz mnie, nie prał jeszcze i nie prasował rzeczy dla maleństwa?

Ja ciągle z tym zwlekam, bo chcę, żeby rzeczy były dla małej świeżutkie i pachnące a nie takie wyleżane w szafce, ale coś czuję, że już niedługo wytrzymam, bo mnie instynkt wicia gniazda pogania... ;-)
nie martw się - ja też nie. z tym, że ciągle tłumaczę sobie to tym, że jeszcze nie mam wszystkiego a po 3 rzeczy nie będę wrzucać do pralki. ja mam termin jakoś na 20,01 więc planuję tak na 100 % do końca grudnia się z tym wyrobić, ale wolałabym tak dokładnie miesiąc przed czyli do 20,12. zobaczymy jak to wyjdzie ;-)
 
ja tez jeszcze nie zaczęłam prania i prasowania, bo wydaje mi się za wcześnie..
trochę brakuje mi na to czasu..także po Świętach może mi się uda;-)
 
ja mam termin na początek stycznia więc rzeczy już poprałam i poprasowałam - ale nadal pachną ;-) do końca przyszłego tygodnia chciałabym już mieć torbę spakowaną, ale jak wyjdzie to się okaże... ;-)
 
reklama
A ja wczoraj wyprałam pralkę z jasnymi ciuszkami, dziś idzie z kolorowymi:tak:Jednym słowem dziś i jutro dzień prasowania. Jak byłam nianią to oprócz opieki nad dziećmi, zostawałam, jak już ich mama wróciła i prasowałam, zobaczymy, ile mi z tej wprawy zostało, bo ostatnio rzadko po żelazko sięgam, mój Mąż uważa, że ma dwie ręce i nic się nie stanie, jak rano sobie koszulę wyprasuje, choć dziś jak już będę prasować to mu zrobię zapas wyprasowanych na tydzień;-)
Natomiast torba to szpitala leży pusta:zawstydzona/y:muszę zrobić wyprawę do apteki po wszelkie higieniczne rzeczy i jeszcze jedną piżamę dokupić, chociaż może zamówię u Mikołaja...;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry