reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja jeszcze nic nie mam upranego ani uprasowanego...remont nadal trwa a mnie nosi po kątach z nerwow...bo ja nie zdaze z tym wszytskim!!!
 
A ja się pochwalę - moja pierwsza pralka z dzieciowymi ciuszkami już wyschła i... prasuje się sama! To znaczy mój kochany mąż z własnej i nieprzymuszonej woli wymyślił sobie, że będzie się uczył prasowania i codziennie będzie prasował przez godzinę z zegarkiem w ręku, a ja mam mu tylko pranie dostarczać. Pół suszarki już dzisiaj wyprasował, jutro ciąg dalszy. Fajnie mam, czyż nie? :-D:-D
 
No to już zaczęłam się pakować. Szczerze mówiąc czuję się teraz spokojniejsza :tak:
tez bym sie chciala juz spakowac...chyba by mnie uspokoilo jakbym juz wszytsko miala gotowe....torbe do szpitala, lozeczko w pokoju i wanienke w lazience...a ja nic...:-:)-(
Pół suszarki już dzisiaj wyprasował, jutro ciąg dalszy. Fajnie mam, czyż nie? :-D:-D
o rany:szok:
skad ty go wzielas?:rofl2:
moj maz chyba nie do konca zdaje sobie sprawe z tego ile czasu zostalo i raczej srednio reaguje na wszystkie dzieciece ubranka itp...trzyma sie daleka z rezerwą:crazy:
Strasznie dużo tych rzeczy:szok::szok:
a no duzo ja albo spakuje sie w dwie albo zakupie jedna wielgachną i jakby co powiem "no przeciez mam jedną" :tak:
 
Melulu a gdzie sprzedają takie fajne egzemplarze? Pozazdrościć :sorry: Mój małż bez proszenia nic nie zrobi - wszystko trzeba mu palcem pokazać :no:
Marylion mam nadzieję, że zmieszczę się w jedną - mam taką dużą sportową może wystarczy. A jak nie to wrzucę coś jeszcze do plecaka i ... w drogę :-p
 
Ja dopiero dziś proszek kupiłam, żeby poprać ciuszki...ale jeszcze suszarka by mię przydała bo nie bardzo mam gdzie wieszać:tak: jutro zabieram się za pranie:-)

 
Dzisiaj zmusiłam mężulka do pomocy przy segregacji rozmiarów. Dobrze zrobiłam bo tak mnie to strasznie zmęczyło, że musiałam później poleżeć i odpocząć. Przyszły tatuś miał okazję się zaznajomić co nasze dzieciątko będzie nosić :-). Jak kiedyś pisałam dostałam fajny spadek po chrześniaku. Stan ciuszków jest bardzo różny, część też jest po kimś. Ale pomoc doceniam i jestem bardzo wdzięczna. Liczę też na rodzinkę że mi szafę dzieciątka odświeży :-p:-p:-p:-p wstrętna materialistka ze mnie :sorry::sorry::sorry:.

Mam pytanie o fotelik samochodowy, które dla maluchów są zazwyczaj w przedziale wagowym od 0 do 13 kg. Ile dzidziuś ma miesięcy kiedy waży 13 kg??? Temat jest mi zupełnie nowy :sorry:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry