reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Porodowy

Misiówka tak szczerze to tak się uśmiałam jak czytałam twój opis, że aż mi łzy leciały:-) Może dlatego, że poród mam już za sobą i teraz się śmiać mogę he he
Zazdroszczę tak szybkiego porodu.
 
reklama
ewelw -na stronie Fundacji Rodzić po Ludzku możesz opisać swój poród (przy odpowiednim szpitalu) bez podawanie personaliów. Możesz też wysłać ten opis bezpośrednio do Fundacji, wtedy nie jest on publikowany nigdzie, ale zostaje do wiadomości Fundacji.
 
misiówka fajny poród, ale ja na mój nie narzekam :-D, tez spedziłam na porodówce 10 min, na która wiezli mnie szybko na łózku i zaciskali nogi zebym nie parła :-D. Ale powiem ci szczerze ze sama mam obawy co do drugiego dziecka :szok:, bo w sumie mój poród trwał 20 min ze skurczami roztwierajacymi szyjke, czyli w 10 min zrobiło mi się rozwarcie na 10 cm, a skurczy miałam chyba 5, wiec ja nie wiem czy bym dojechała do szpitali gdyby mnie nie zosawili na obsarwacji. A ja mieszkam od szpitala 21 km. Wiec mam cykora co do nastepnej ciązy, tym bardziej ze połozna powiedziała ze taka moja natura, ze tak szybko rodze :szok:.
 
ewelw -na stronie Fundacji Rodzić po Ludzku możesz opisać swój poród (przy odpowiednim szpitalu) bez podawanie personaliów. Możesz też wysłać ten opis bezpośrednio do Fundacji, wtedy nie jest on publikowany nigdzie, ale zostaje do wiadomości Fundacji.

Ewelw popieram propozycje pytii, powinnas to zrobić:tak:
 
Dzięki dziewczynki, a nierozdwojonym wysyłam fluidki zarażające szybkim porodem bez komplikacji!

Agacia no tak, ale całe szczęście ty o tym już wiesz i w karcie masz jak przebiegała ciąża i jakie były zalecenia w jej trakcie, a to już dużo, bo przy kolejnej ciąży wezmą to pod uwagę, zwłaszcza w Pl, a ja nic nie mam na piśmie... no i w Anglii wszystko olewają, hahaha. Tak czy inaczej rozumiem twoje obawy, ale na razie nie mamy się co stresować nie? hahaha.
 
Misiówka...hehe..ekspress jestes normalnie..ale zazroszcze mam nadziejej ze moj porod tez pojdzie szybko i sprawnie.. ledwo co robilam test a tu juz za niecale 4 miesiace rodze
 
Dzięki dziewczynki, a nierozdwojonym wysyłam fluidki zarażające szybkim porodem bez komplikacji!

Agacia no tak, ale całe szczęście ty o tym już wiesz i w karcie masz jak przebiegała ciąża i jakie były zalecenia w jej trakcie, a to już dużo, bo przy kolejnej ciąży wezmą to pod uwagę, zwłaszcza w Pl, a ja nic nie mam na piśmie... no i w Anglii wszystko olewają, hahaha. Tak czy inaczej rozumiem twoje obawy, ale na razie nie mamy się co stresować nie? hahaha.
No masz racje w karcie mi napisali, ze I faza porodu 10 min i II faza porodu 10 min i cos tam jeszcze. No na razie nie mamy sie co stresowac ale ten mój juz by chciał nastepne dziecko za 2 lata ... kurde ... no chyba ... jeszcze mi sie miednica nie zlezie a ten juz by chciał zeby sie znowu rozlazła. :szok:
 
No masz racje w karcie mi napisali, ze I faza porodu 10 min i II faza porodu 10 min i cos tam jeszcze. No na razie nie mamy sie co stresowac ale ten mój juz by chciał nastepne dziecko za 2 lata ... kurde ... no chyba ... jeszcze mi sie miednica nie zlezie a ten juz by chciał zeby sie znowu rozlazła. :szok:
Hi Hi!!:-D
Anoli, Pytia - chyba tak zrobię - jak znajdę nieco więcej czasu - może to wpłynie na jakość mojego drugiego porodu - gdyby miał miejsce tutaj:tak: w Grójcu.

Agacia - ja też mam cykora - też bym nie zdążyła do szpitala do Warszawy - bo brałam to pod uwagę. To jest ponad 1godz jazdy - ok. 50 km. No... ale korki i w ogóle.....
A poza tym ledwo do tego szpitala zdążyłam - jak wpadłam to od razu na łóżko - bo parte się zaczęły....
 
reklama
dzwoneczka gratuluję wspaniałego porodu
nikita poród naprawdę długi ale byłaś naprawdę dzielna BRAWO!!!!
Misiówka czytajc Twój opis byłam w szoku, chyba rekord pobiłaś, takiego porodu to tylko pozazdrościć, 10min nie mogę uwierzyć:szok::szok::szok: normalnie expres
 
Do góry