reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Porodowy

reklama
Cyprysiowa ale się nacierpiałaś, dzielna z Ciebie dziewczyna, normalnie poryczałam się
jeszcze raz SERDECZNIE GRATULUJE!!!!!!

Wszyscy mi mówią, że 2 poród jest łatwiejszy i szybciej wszystko idzie........zaczynam miec wątpliwości i potwornie sie boję:szok::szok::szok:
 
Dzieki dziewczyny za docenienie mojego wysilku :tak:
Rodzilam bez znieczulenia oczywiscie i bez zadnych wspomagaczy (oprocz zastrzyku na zmniekczenie szyjki bo bez niego nie szlo nic)
Z Cyprianem mialam oksytocyne i jakies oglupiaki i nie bylam swiadoma zupelnie co sie dzieje ze mna dlatego teraz chcialam bez takich rzeczy.
 
No Cyprysiowa - uklony sle!!

A ja glupia myslalam, ze to moze az tak nie booooli:szok::szok:

Boje sie bardziej niz za pierwszym razem, i moge tu miec ze 4 rozne znieczulenia ale jak narazie nic nie chce, choc z moim podejsciem pewnie bede wolac jeszcze w drzwiach!!:-D:-D:-D

Ech dobrze, ze tu tyle fajnych dziewczyn moze jak wszyscy beda trzymac kciuki:))))
 
Cyprysiowa swietny opis, czytajac czulam sie jakbym byla tam z tobą, podziwiam cie ze dalas rade bez znieczulenia, silna z ciebie babka:-D
 
reklama
wielkie uznania dla ciebie ;-) ja juz cala spanikowana jestem i chyba odechcialo mi sie rodzic ....:baffled: to bedzie cos strasznego a w dodatku ja jestem malutka i waska !! tragedia:szok::-(
 
Do góry