reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
No i przez was się odzywam na wątku na którym się miałam nieodzywac bo mnie pogonią. @olka11135 totalnie mocno trzymam kciuki!

Nadzieje były duże, za każdym dniem są mniejsze ale widać może tak musi być :)

Za darmo to bardzo uczciwa cena :D wczoraj dostałam informacje, ze w centrum krwiodawstwa jest najlepsza cena, jeśli któraś dużo płaci warto porównać :) bo widziałam, ze gdzieniegdzie kosztuje 50 zł? 😳

W poprzedniej ciąży korzystałam z alabu w sumie nie wiem czemu to za proga plus betę płaciłam ok. 90zł, chyba beta koło 40zł, a progesteron 50
Ale najbardziej to przepłacała @LadyCaro 🤣 no ale my Warszawa, to się ceni

Ja tez 8/9 dni po owu test ale 25 czułość biały i wczoraj 37.2 temp - idziemy łeb w łeb :p oby do celu heh

U mnie dziś 36,48 i według mnie ciut za nisko na ciąże ale ja normalnie mam temperaturę koło 35 więc może. W poprzedniej nie mierzyłam jej poprawnie więc ciężko mi się odnieść


Dziękuję! Ja wierzę bardziej w Ciebie niż we mnie bo ja mam już dwa bąbelki, to może jednak wystarczy ;)

Jeśli jest poniżej 10 o czymś to może świadczyć?

Jak źle mówię to niech mnie ktoś poprawi, ale za krótka nie pozwoli na implantację, która wypada między 6-12 dni, plus chyba endometrium będzie za cienkie (chyba powinno mieć min. 7mm żeby ciąża miała jak się wczepić)

Niestety przenoszę się na sierpień że staraniami :( dzisiaj już konkretne plamienie zwiastujące jutrzejszą @
Jest mi wewnętrzne przykro ,ale co zrobić :(

Podpowiedzcie mi Proszę jakiego rodzaju termometr stosujecie do pomiaru temperatury? I gdzie ja mierzycie ? W pochwie czy w ustach ? Co się najlepiej sprawdza ?

Temperaturę mierzymy w kontakcie ze śluzówką. Najlepiej w pochwie. W ustach też można, ale nie można nic jeść, pić i mieć zamknięte usta chyba przez min. 15 minut (?) czy nawet dłużej. Dodatkowo zawsze powinnaś mierzyć z tej samej strony po językiem, usta szczelnie zamknięte, no łatwo jest źle zmierzyć bo ziewniesz, albo inaczej ułożysz termometr. Noc powinna być przespana, najlepiej min. 4-6h. Mierzysz zawsze o tej samej porze, przed wstaniem z łóżka, od razu po przebudzeniu. Termometr najtańszy, ale żeby miał dwa miejsca po przecinku ponieważ to ma znaczenie (np. u mnie wczoraj 36,41 dziś 36,48 i to jest wzrost, gdybym miała z jednym miejscem nie widziałabym tego) - najlepiej wpisać w google "termometr owulacyjny" i od razu takie wyskakują
 
Nie polecam rozbierać tych testów z action bo mają fałszywy cień, cienia, cienia xD

Ps. Wyrzuciłam go poza domem także w żadnym śmietniku nie będę grzebać xD jutro beta na 99% negatywna :D
 
No biorąc pod uwagę, że równie dobrze to może być 7dpo xD
Jutro beta to zobaczymy - od razu napiszę, usprawiedliwienie dla @LadyCaro że nie robiłabym jej ale skoro już mają mnie kuć pod progesteron to mi bez różnicy :D ile fiolek pobiorą, szczególnie że mam ją za darmo a to uczciwa cena
Ty to jesteś inna sytuacja, bo Ty wiesz co robisz i wiesz, żeby sobie nie wkręcać za dużo :D
Tak samo nie jestem zwolenniczką rozkręcania testów, chyba, ze robi to osoa mądra, która potem nie bedzie sobie po cieniu wmawiać biochemów i tym podobne tematy :D
 
reklama
Ty to jesteś inna sytuacja, bo Ty wiesz co robisz i wiesz, żeby sobie nie wkręcać za dużo :D
Tak samo nie jestem zwolenniczką rozkręcania testów, chyba, ze robi to osoa mądra, która potem nie bedzie sobie po cieniu wmawiać biochemów i tym podobne tematy :D

Ja widząc jaki post dodałam w tym samym czasie xD

Suspicious Meme GIF by MOODMAN
 
Do góry