reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Dziewuszki! Dziś 4 dc po okresie juz śladu nie ma nienwiem co się dzieje endo przed owu było dość grube wiec nie wiem czemu tak szybko u ode mnie🤷‍♀️ mimo że krotki okres to bardzo obfity🤷‍♀️ ale dziwne wczoraj 3dc klucie jajnika noe wiem czy szybką owulkq będzie jal tak to znowu cykl 25-26dni to jeszcze olka zapisz mnie na 31 lipca🤣🤣 chociaż byłaby czysta na urlopik🤞 i płodne na urlopie supeeer 😁😁😁
 
Dziewczyny, która z Was miała w miniony czwartek wizytę partnera u androloga? Nie mogę znaleźć tego postu, a byłam ciekawa, co wyszło i co zalecił :)
Ja co prawda w piątek ;) w czwartek wizytę w klinice. Musimy powtórzyć badania w tym samym labo, bo mieliśmy w dwóch różnych. Dodatkowo zlecił badania FSH LH PROLAKTYNE TSH i testosteron przypisał witaminy i wiadomo musi się trzymać ogólnych zasad ;)
 
Ja co prawda w piątek ;) w czwartek wizytę w klinice. Musimy powtórzyć badania w tym samym labo, bo mieliśmy w dwóch różnych. Dodatkowo zlecił badania FSH LH PROLAKTYNE TSH i testosteron przypisał witaminy i wiadomo musi się trzymać ogólnych zasad ;)
Możliwe, zapamiętałam, żeby szukac postu w sobotę 😀 co Wam wyszło w wynikach? (przepraszam, ale jeżeli to z Tobą pisałam, to nie mogłam znaleźć tych postów 🙈) i czy było usg?
 
Hej, jestem Wiki i chciałabym pogratulować wam wszystkim, które doczekały się dwóch kreseczek i tym, które wytrwale walczą i się nie poddają. Trochę głupio mi być tutaj, bo nie należę do "staraczek", wręcz przeciwnie. Z moich obliczeń wynika, że dziś wypada prawdopodobnie 9 dpo, od paru dni boli mnie głowa, a dziś kulminacja była w południe i temperaturę miałam 37,3 stopnia, po czym powoli temperatura spadła i już jest w porządku (głowa dalej daje siwe znaki). Od bardzo dawna nie miałam też spierzchniętych ust, a jak były to dzień pomadkowania się i z głowy, a teraz dramat. Ciekawość wzięła górę i wieczorem zrobiłam pinka, coś niby widać ale to mogą być urojenia. Nie ukrywam że trochę panikuję, bo nie jestem w stanie pozwolić sobie na maleństwo, bo jestem w związku na odległość i niestety jedna chwila wzięła górę i zostawiła mi zamartwianie się :/
 
Hej, jestem Wiki i chciałabym pogratulować wam wszystkim, które doczekały się dwóch kreseczek i tym, które wytrwale walczą i się nie poddają. Trochę głupio mi być tutaj, bo nie należę do "staraczek", wręcz przeciwnie. Z moich obliczeń wynika, że dziś wypada prawdopodobnie 9 dpo, od paru dni boli mnie głowa, a dziś kulminacja była w południe i temperaturę miałam 37,3 stopnia, po czym powoli temperatura spadła i już jest w porządku (głowa dalej daje siwe znaki). Od bardzo dawna nie miałam też spierzchniętych ust, a jak były to dzień pomadkowania się i z głowy, a teraz dramat. Ciekawość wzięła górę i wieczorem zrobiłam pinka, coś niby widać ale to mogą być urojenia. Nie ukrywam że trochę panikuję, bo nie jestem w stanie pozwolić sobie na maleństwo, bo jestem w związku na odległość i niestety jedna chwila wzięła górę i zostawiła mi zamartwianie się :/
A piszesz nam o tym bo?
 
reklama
Do góry