reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Nie mogliśmy ustalić przyczyny, bo lekarze powiedzieli nam, że badają przyczynę poronienia dopiero po trzeciej stracie 😒.. Więc tak naprawdę nie wiemy, ale grunt, że się chociaż raz udało zajść więc jest to dla nas możliwe - taki jedyny pozytyw jaki w tej chwili mam w głowie 🥴.
A no tak, my robiliśmy prywatnie badania genetyczne płodu. Siebie jeszcze nie badamy, bo u nas wada była podobno losowa. Także próbujemy dalej 🙄
 
reklama
A no tak, my robiliśmy prywatnie badania genetyczne płodu. Siebie jeszcze nie badamy, bo u nas wada była podobno losowa. Także próbujemy dalej 🙄
Nam też ogólnie powiedziano, że to się zdarza bardzo często i żeby próbować po prostu dalej. Frustrujace to, bo człowiek chciał wiedzieć co i jak..a tu 💩. Rozpoczęłam 2 cykl po poronieniu, wyjeżdżam na wakacje i zamierzam się trochę odchamić..bo psychicznie mnie to wszystko mocno wykańcza. Nigdy nie pomyślałabym, że przyjdzie mi się mierzyć z takimi problemami i, że tak będę to mocno przeżywać 😓.. Wydawałoby się, że podjęcie decyzji o dziecku pójdzie łatwiej i bezproblemowo, a to wcale tak nie wyglada dopóki się nie zacznie. Chcę zrobić też pewne podstawowe badania, ale zobaczę jeszcze co.., bo to ponoć też zależy od momentu cyklu, w którym się jest itp..a idź pan w ch..🥴
 
Ja miałam tylko krwawienie z odstawienia i od razu miałam owulację, w której zaszłam. Mieliśmy wadę genetyczna, genetyk mówił że losowa, więc nie łącze tego z antykoncepcja 🤷
Teraz jestem w pierwszym cyklu po poronieniu
No ja nie wiem czy miałam od razu owulację, teraz byłam w 16dc i widziała pęcherzyk około 12mm, według apki i objawów owulacja najprawdopodobniej była około 3 lipca, więc jakaś szansa jest, ale tak naprawdę był regularnie stosunek nie mniej niż 2 dni, więc zobaczymy czy poszło czy nie 🙈. Na razie podchodzę na spokojnie, że jednak po ponad 10 letniej antykoncepcji może to wszystko się rozchwiać. Cykl mam 34 dni, więc 17 powinnam mieć okres, więc zobaczę czy bd okres czy test 😂🙈.
 
Ja dopiero się staram i przy antykoncepcji regulacja okresu co do wakacji nie stanowiła problemu. Ale w tym roku jak na złość patrzę, że na urlop mi wypada i slyszlam, że jest możliwość przesunięcia jakimś tabletami do 10 dni, która coś wie więcej, miała styczność? Wiadomo jak za ciąże to go nie będzie i po kłopocie a mam jeszcze okazję na to 😂🙈, pytam już nawet z czystej ciekawości 🙈. Zapomniałam ostatanio ginekologa zapytać 🙈, muszę pamiętać przy następnej wizycie 🙈
 
Ja dopiero się staram i przy antykoncepcji regulacja okresu co do wakacji nie stanowiła problemu. Ale w tym roku jak na złość patrzę, że na urlop mi wypada i slyszlam, że jest możliwość przesunięcia jakimś tabletami do 10 dni, która coś wie więcej, miała styczność? Wiadomo jak za ciąże to go nie będzie i po kłopocie a mam jeszcze okazję na to 😂🙈, pytam już nawet z czystej ciekawości 🙈. Zapomniałam ostatanio ginekologa zapytać 🙈, muszę pamiętać przy następnej wizycie 🙈
O tym nie słyszałam bo wcześniej sobie pod urlop stosowałam krążki 😃
Ja po odstawieniu antykoncepcji nie miałam większych problemów z cyklem, owu dokładnie w 14 dc

Trzymam kciuki za test 17 lipca 🤞
 
Ja mam 25, mój mąż 31. My staramy się 6 cykl teraz będzie 7 najprawdopodobniej… ale chyba mąż pójdzie teraz na badanie nasienia, ja byłam u gina w lutym i marcu i dwa cykle potwierdzona owu, mówił ze wszystko ok, badania podstawowe tez ok. Teraz chce się wybrać na monitoring, ustalić dokładny moment pęknięcie pęcherzyka.
 
Ja mam 25, mój mąż 31. My staramy się 6 cykl teraz będzie 7 najprawdopodobniej… ale chyba mąż pójdzie teraz na badanie nasienia, ja byłam u gina w lutym i marcu i dwa cykle potwierdzona owu, mówił ze wszystko ok, badania podstawowe tez ok. Teraz chce się wybrać na monitoring, ustalić dokładny moment pęknięcie pęcherzyka.
my też 7 cykl, zabraliśmy się solidnie od początku roku ale tak naprawdę jesteśmy razem 13 lat i od dobrych 7 lat się nie zabezpieczaliśmy tylko przerywany i nigdy nie było żadnej wpadki :o u mnie badania ok, jak to końca wakacji nic się wydarzy to wysyłam starego na badania :D u nas 32 lata i 34 mąż :)
 
reklama
Do góry