reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Ja nie, zawsze od razu do śmietnika i tyle w temacie :D Jedyne testy, które są, to mąż ma schowane naszej trójeczki :))) I bywa, że wracam do nich i kreseczki dalej, po tylu latach pięknie widoczne, nic się nie odbarwiło itp. itd. :)
 
reklama
O widzisz, a ja po czasie prawie ja każdym ducha dojrzę 🙈 serio, z tym, ze już się nauczam odróżniać i te testowe l, fabryczne są takie szare. Prawdziwe ciążowe kreski, nawet cienie wybarwiaja sie jednak na kolor jaki jestvw teście, co nie zmieni faktu, ze i tak szukam tych kresek jak wariatka
Ja teraz też tak miałam i nawet mój partner widział te ledwo widoczną kreskę a jednak oboje się przewidzieliśmy 😅😣. Pamiętam swój pierwszy pozytywny test i choć kreska była ledwo widoczna, to jednak miała kolor i to 15dpo..dlatego się trochę łudziłam na jakiś pozytyw.
 
Bardzo mi przykro 😢😢

Ja z miesiączki miałam 10 tc
Ciąża była młodsza i zatrzymała się na 7+1 według USG
Ja byłam rzekomo w 12 tc na prenatalnych i wtedy właśnie się dowiedziałam o ciąży zatrzymanej na 9 tc 😣🥺, dlatego teraz ciągle jak coś idzie nie tak, czuję frustrację na cały świat 😒..no ale cóż 😓
 
My staramy się o pierwsze dziecko 😃

Odstawiłam w kwietniu krążki antykoncepcyjne. Od razu zaszłam w ciążę, która straciłam prawie w 10 tc czyli w sumie drugie dziecko 🙄

Mam 28 lat, mąż w sierpniu będzie miał 33 lata
No to podobnie, tyle, że ja jeszcze bez żadnej ciąży bo w sumie ja początkiem maja odstawiłam hormony, miałam okres z odstawienia i staraliśmy się pilnować, później normalny i wtedy zaczęliśmy działać 🙈
 
No to podobnie, tyle, że ja jeszcze bez żadnej ciąży bo w sumie ja początkiem maja odstawiłam hormony, miałam okres z odstawienia i staraliśmy się pilnować, później normalny i wtedy zaczęliśmy działać 🙈
Ja miałam tylko krwawienie z odstawienia i od razu miałam owulację, w której zaszłam. Mieliśmy wadę genetyczna, genetyk mówił że losowa, więc nie łącze tego z antykoncepcja 🤷
Teraz jestem w pierwszym cyklu po poronieniu
 
Ja byłam rzekomo w 12 tc na prenatalnych i wtedy właśnie się dowiedziałam o ciąży zatrzymanej na 9 tc 😣🥺, dlatego teraz ciągle jak coś idzie nie tak, czuję frustrację na cały świat 😒..no ale cóż 😓
Ooooj 😢
Rozumiem Cię doskonale. Mogę zapytać czy udało wam się ustalić przyczynę?
 
reklama
Ooooj 😢
Rozumiem Cię doskonale. Mogę zapytać czy udało wam się ustalić przyczynę?
Nie mogliśmy ustalić przyczyny, bo lekarze powiedzieli nam, że badają przyczynę poronienia dopiero po trzeciej stracie 😒.. Więc tak naprawdę nie wiemy, ale grunt, że się chociaż raz udało zajść więc jest to dla nas możliwe - taki jedyny pozytyw jaki w tej chwili mam w głowie 🥴.
 
Do góry